logo

Yusufeli’ndeki Kazadan Çok Acı Haber

Yusufeli gelecek vadeden bir gencini kaybetti

Bayramın birinci günü meydana gelen bu üzücü trafik kazası hem aileleri hemde ilçeyi yasa boğdu. Kazada Yusufeli ilçesinde gelecek vadeden, sevilen ve tanınan genç bir isim M. Akif Boyacı (18) vefat etti.

Kurban Bayramının birinci günü 24.9.2015 tarihinde saat 10:30 sıralarında Yusufeli’nden Artvin ve Erzurum yolu üzerinde ilçenin çıkışında meydana gelen trafik kazasında M.Akif Boyacı’nın kullandığı 06 YBF 08 plakalı taksi direksiyon kontrolünü kaybederek Çoruh nehrine düştü. Yaklaşık 80 metre uçurumdan yuvarlanarak nehrin kenarında taşlara vurarak normal pozisyonda kalan araçta sürücü Akif Boyacı (18) olay yerinde hayatını kaybetti. Yanında bulunan aynı yaşıt arkadaşı Emre Çelik ise yaralandı.

Yusufeli gelecek vadeden bir gencini kaybetti

Olay yerine gelen Ambulanslar tarafından kazazedeler Yusufeli Devlet Hastanesine kaldırıldı.Yusufeli esnaflarından ve ilçenin tanınan simalarından Yusufeli Belediye Meclis Üyesi Kibar Boyacı’nın oğlu Akif Boyacı’nın öldüğü tespit edildi. Gereken ilk yardım yapılan Emre Çelik ise Ambulansla Artvin Devlet hastanesine sevk edildi. Durumunun iyi olduğu belirtildi.

M.Akif Boyacı’nın naaşı 25.9.2015 tarihinde Cuma namazına mütaakip kılınan cenaze namazının ardında ilçeye bağlı merkez Erdemler Mahallesinde defnedildi. Cenazede hüzün ve göz yaşı hakimdi. Cenazeye çok büyük bir katılım gerçekleşirken, Akif Boyacı’nın yakınları ve sevenleri teskin etmek mümkün olmadı.

Bu derece genç bir ismin ölümüne hiç kimse inanmazken, ilçede tanınan ve sevilen M. Akif Boyacı’nın bu ani ölümü sosyal medyada da geniş yankı buldu. Akif Boyacı’nın fotoğraflarını paylaşan Boyacı’nın yakınları ve sevenleri üzüntülerini dile getirdiler. Yazılan mesajlarda ise Akif Boyacı’nın yerinin kolay kolay doldurulamayacağı ve asla unutulmayacağı ifade edildi.

Etiketler: » » »
Share
3651 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?