logo

Yusufeli Öz Evlatları İçin Tek Yürek

Yusufelililer Kendi Evlatlarını Meclise Güçlü Bir Oy İle Göndermeye Kararlı

 

24 Haziran 2018 Genel Seçimlerine sayılı saatler milletvekili adaylarının seçim çalışmaları sürüyor. AK Parti Artvin milletvekili adayı Erkan Balta hızlı bir şekilde seçim çalışmalarına devam ederken, Yusufelililer tek yürek olmuş durumdalar. Kendi öz evlatlarını bağırlarına basan Yusufeliler, Erkan Balta’yı meclise güçlü bir şekilde göndermeyi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da sandıkta sahip çıkmaya kararlılar. AK Parti Milletvekili adayı Erkan Balta, yaptığı açıklamada kısa bir seçim değerlendirmesinde bulunarak Artvin halkının gerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gerekse de AK Parti’nin adaylarına güçlü bir destek vereceğine inandığını söyledi.

Artvin in tüm ilçelerinde çalışmalarını sürdüren milletvekili adayı Balta seçime bir gün kalarak memleketi Yusufeli’nde seçim çalışmalarını sürdürdü. Milletvekili adayı Erkan Balta’ya Yusufeli ilçe teşkilatı eşlik etti. Yusufeli şehir merkezinde esnafı ziyaret eden Balta Hemşerilerin den destek istedi. Yusufeli esnafından büyük ilgi gören milletvekili adayı Balta tam destek sözü aldı.

Yusufeli ilçesinde çalışmalarını sürdüren balta ziyaretleri esnasında Esnaf’a bir yandan neden AK Parti’ye oy vermeleri gerektiği konusunda açıklamalarda bulundu. Balta “il başkanlığı döneminden itibaren yıllarca ilimizin ilçelerimizin köylerimizin her türlü meselesi ile alakadar olduk memleketimizin hemşerilerimizin beklentileri nelerdir sorunları nelerdir onu en iyi bilen durumdayız. Seçim süreci içerisinde de yine ilimizi ve ilçelerimizi taradık memleketimizde hemşerilerimiz ile bir araya geldik, kucaklaştık. Çok güzel ve olumlu bir hava var inşallah yine hemşerilerimizin desteği ile Artvin’imizin, ülkemizin geleceği için çalışacağız. Daha çok hizmet daha çok yatırım insanımızın yaşam tarzını ve hayatını güzelleştirmek için daha çok mücadele edeceğiz. 24 Haziran seçim sonuçları vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. İnsan önce kendi insanından destek alacaktır ki Ankara’ya eli güçlü bir şekilde gitsin. Bu nedenledir ki Yusufeli ilçemiz başta olmak üzere tüm Artvin den oyumuzu arttıracak şekilde bir oy çıkarabileceğimizi düşünüyorum. Vakit Artvin vaktidir Tüm vatandaşlarımıza seçim döneminde göstermiş oldukları özverilerinden dolayı teşekkür ederim. Bu seçim sürecinde istemeyerek olsa çevreye zara vermiş olabiliriz bu rahatsızlıktan dolayı tüm vatandaşlarımızdan özür dilerim. Gerek partili olup yönetimde olan gerekse gönüllü olarak çalışan ve hizmet yolunda kendisinin de payı olsun diyerek çalışan tüm kardeşlerime şükranlarımız sunuyorum. Seçimlerin ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun. En iyi kararı milletimiz verecektir” ifadelerini kullandı.

Share
422 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?