logo

Yusufeli Kaymakamlığından Selfie Yarışması

Yusufeli Kaymakamlığı para ödüllü özçekim (selfie) yarışması düzenledi. 

 

Artvin’in Yusufeli İlçesinin doğa güzelliği Yusufeli kaymakamlığının başlattığı instagram da paylaşılan Özçekim (selfie)fotoğraflarıyla yarışıyor. Türkiye’nin nadir yerlerinden biri doğa güzellikleri ile Artvin’in Yusufeli İlçesi, bunun farkındalık oluşması için Yusufeli Kaymakamlığı doğa güzelliklerini paylaşanlar arasında en çok beğenilenlerin hediye kazanacağı bir yarışma başlattı.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin Yusufeli’nde çektikleri özçekim (selfie) fotoğraflarını instagramda #dogadakibenyusufeli ve #yusufelikaymakamlik hashtag’leriyle ve dogadakibenyusufeli etiketi ile fotoğrafları etiketlemesi gerekiyor. Konu hakkında açıklama yapan Yusufeli Kaymakamı Ömer Dereci katılımcılardan Yusufeli’nde doğada oldukları bir anda çektikleri özçekim fotoğrafını #dogadakibenyusufeli ve #yusufelikaymakamlik hashtag’leriyle paylaşmaları ve etiket yapmaları halinde yarışmaya dahil olabileceklerini, yarışmaya isteyen herkesin Yusufeli’nde doğada olduğunu belirtecek şekilde yalnız veya arkadaşlarıyla çekilmiş özçekim fotoğraflarıyla katılabileceklerini belirtti. Kampanya hakkında instagram da geniş bilgi verildiğini belirten Dereci kampanyanın en çok beğeni alan ilk üç fotoğrafına ödüller verileceğini söyledi.

Gazeteciler de Yarışmaya Katıldı

Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürlüğünün daveti üzerine Kırmızı benekli alabalıkların doğaya salma etkinliğinde bir araya gelen gazeteciler Özçekim yarışmasını duyunca katılma kararı aldı. Kaçkarların eteğinde muhteşem doğa eşliğinde Yusufeli Kaymakamı Ömer Dereci, Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürü Yunus Aydemir ve basın mensupları özçekim yaparak yarışmaya katıldı.

Share
1246 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?