logo

Yılın Hemşiresi Ödülünü Aldı

Yılın Hemşiresi  Seçilen Artvin Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Servisi Hemşiresi Nejla Şentürk, Sağlık Bakanı Recep Akdağ’dan ödül aldı.

Ankara’da “10 Mayıs Ebeler ve Hemşireler Günü” dolayısıyla “Sizler Umudun Adısınız” programı düzenlendi.

Programa katılan Sağlık Bakanı Recep Akdağ Artvin ‘de “Yılın hemşiresi” seçilen Artvin Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Servisi hemşiresi Nejla Şentürk’e teşekkür belgesi vererek “Vatan İçin Sağlık Nöbetinde” isimli kitabını takdim etti.

29 yıldır Artvin Devlet Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan,6 ay öncede yine aynı kurumda çalışan eşi Tekin Şentürk’ü kaybeden, buna rağmen herhangi bir özel talebi olmadan büyük bir özveri ile çalışmasına devam eden, özel hayatındaki acı ve kederi işine yansıtmadan çalışan, iki çocuk annesi Nejla hemşire bu ödüle layık görüldü. Yılın hemşiresi Nejla Şentürk almış olduğu ödülün kendisini onure ettiğini, fakat bu ödülü tüm Artvin Devlet Hastanesi hemşireleri adına aldığını, kendisini bu ödüle layık gören tüm idari sorumlulara teşekkür etti.

Artvin Kamu Hastaneleri  Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İrfan Akalın Artvin’i temsilen, Sağlık tesislerimizden Artvin Devlet Hastanesi hemşiresi Nejla Şentürk’e çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Kendisine çiçek takdim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Share
2710 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?