logo

25 Aralık 2015

Yılın En İyi Voleybolcusu Seçildi

14.Türkiye Spor Adamları Ödülleri Sahiplerini Buldu

Arkas Voleybol Takımının Hopalı oyuncusu Hakkı Çapkınoğlu’da yılın en iyi Voleybolcusu ödülünü aldı.

 

14.Türkiye Spor Adamları Ödülleri sahiplerini buldu. Çeşitli spor dallarında Türkiye genelinde yapılan oylamalar sonrası en çok oyu alarak yılın en iyi spor adamları listesine bir Hopalı da girdi. Hopa’da Voleybol denildiğinde ilk akla gelen isim olan İbrahim Dağıstanlı’nın Voleybol sporuna kazandırdığı isimler arasında bulunan Hakkı Çapkınoğlu Türkiye Şampiyonu ARKAS forması ile yıllardır Voleybola emek veren bir isim. ARKAS spor camiasında efendiliği ve sportmenliği kendini sevdirmesini de bilen Hakkı Çapkınoğlu takımın sahaya sürülen ilk kadrosunda da hep oynadı. Yarışmanın başlamasından bu tarafa da Hopa spor kamuoyu da Hakkı Çapkınoğlu’na hep destek verdi. Hilton İstanbul Bosphorus Convention Center’de düzenlenen ödül töreninde Yılın en iyi voleybolcusu seçilen Hakkı Çapkınoğlu’nu, ödülünü aldıktan sonra ilk tebrik eden de kendisi gibi Voleybolcu olan babası Oğuz Çapkınoğlu oldu. Hakkı Çapkınoğlu burada yaptığı açıklamada öncelikli hedefinin Türkiye Voleybol Takımının Dünya sıralamasında en iyi yere gelmesi için mücadele etmek olduğunu, ARKAS’da mutlu olduğunu hocalarını ve arkadaşlarını çok sevdiğini, kendisinin bu noktaya gelmesinde her zaman yanlarında olan anne ve babasında da çok teşekkür etti. Hakkı Çapkınoğlu yarışma süresince ülkemizin her köşesinden ve en çokta İzmir ve Hopa’dan kendisine destek olanlara teşekkür etti. Oğlunun başarısı ile çok mutlu ve gururlu olduğunu ifade eden baba Oğuz Çapkınoğlu’nun da mutluluğu ve yaşadığı sevinç ödül töreninde gözlerden kaçmadı.

İşte 14. Türkiye Spor Adamları Ödülleri Sahipleri

Yılın Erkek Sporcusu Kenan Sofuoğlu Süper Sport Dünya Şampiyonu, Yılın Kadın Sporcusu Viktoria Zeynep Gümüş Dünya Gençler Yüzme Şampiyonu, Yılın Transferi Samuel Eto’o Antalyaspor, Yılın Spor Kulübü Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, Yılın Spora Katkı Veren İşadamı Murat Ülker Yıldız Holding, Yılın Hakemi Cüneyt Çakır, Yılın Federasyonu Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Yılın Lejyoneri Arda Turan Barcelona, Yılın Erkek Basketbolcusu Bobby Dixon Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe, Yılın Bayan Basketbolcusu Işıl Alben Dynamo Kursk – Galatasaray SK.

Yılın Erkek Voleybolcusu Hakkı Çapkınoğlu Arkas Spor

Yılın Bayan Voleybolcusu Polen Uslupehlivan Fenerbahçe, Yılın Spor Kanalı TRT Spor, Yılın Spor Programı Stadyum, Yılın Spor Portalı Sporx, Yılın Spor Gazetesi Fotomaç, Yılın Spor Sunucusu Lig TV’den Melih Şendil, Yılın Spor Yorumcusu TRT’den Ömer Üründül, Yılın Spor Yazarı Fanatik Gazetesi’nden Mehmet Demirkol, yılın Gazete Spor Muhabiri DHA’dan Kadir Çetinçalı, Yılın Televizyon Spor Muhabiri NTV Spor’dan Onur Tuğrul,Yılın Kulüp Televizyonu BJK TV.

Share
3613 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?