logo

Yıldız Güreşçiler Denizli Yolunda

Artvin’i Türkiye şampiyonasında temsil edecek olan gençler yola çıktılar. 05-08 Eylül 2015 tarihleri arasında üç gün sürecek olan ‘Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Türkiye 6. Yıldız Erkekler Serbest Güreş Şampiyonası’na ilimizden dört sporcu katılacak.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Çocuk Yuvası ve Yetiştirme Yurtlarında koruma altında bulunan çocukların sportif ve kültürel etkinlikler düzenleyerek sosyalleşmelerini sağlamak, birbirleri arasında iletişim kurarak birlik duygularını geliştirerek hayata hazırlanmaları ve topluma yararlı bir fert olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Türkiye Güreş Federasyonu işbirliğiyle bu yıl 6.’sı düzenlenen “Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Türkiye 6. Yıldız Erkekler Serbest Güreş Şampiyonası” Denizli’de gerçekleştirilecek.

05-08 Eylül 2015 tarihleri arasında üç gün sürecek olan ‘Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Türkiye 6. Yıldız Erkekler Serbest Güreş Şampiyonası’na İlimizden dört sporcu katılıyor. Sporcular yola çıkmadan önce Güreş Antrenörümüz Erkan Yıldırım ile birlikte İl Müdürümüz Bahattin Yetim’i makamında ziyaret ettiler. Bahattin Yetim ” Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak imkanlarımız dahilinde yanınızdayız ” diyerek sporcuları başarı dilekleri ile uğurladı.

Genç güreşçiler ilimizi en iyi şekilde temsil etme sözü vererek yola çıktılar.

Share
438 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?