logo

Yıldırım Demir’in Sağlık Durumu İyi

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir’in sağlık Durumu Hakkında Açıklama Geldi. Başkan Yıldırım Demir;” Sağlığım İyidir Beni Arayıp Soran Tüm Dostlarımıza Teşekkür Ediyorum”

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir ile ilgili sosyal paylaşım sitesinde çıkan sağlık haberiyle ilgili açıklama geldi. Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, 29 Nisan Pazar günü yürüyüş yaparken tansiyonumun çıktığını hissettim. Bundan kaynaklı göğsümde sızı hissettim. Yürüyüşü bırakarak eşimle birlikte hastaneye gittik. Bir anju yapılmasının faydalı olacağı söylendi. Bu nedenle Rize’ye sevk yaptırdık. 30 Nisan Pazartesi anju yaptırdım. Sağlığım gayet iyidir. Haberin sosyal medyaya düşmesiyle birlikte geçmiş olsun diyen, telefonla arayan dostlarımıza, arkadaşlarımıza, akrabalarımıza ve sevenlerimize çok teşekkür ediyorum. Dediğim gibi önemli bir sorunum yok. Haber sosyal medyaya düştüğü için bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum. Şuan dinleniyorum. Birkaç gün sonra yeniden işim başında olacağım. Tüm dostlarıma selamlarımı, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir’in açıklamaları yüreklere su serpti. Ardanuçluların ve Demir’in sevenleri bu açıklama ile rahat bir nefes almış oldular.

Share
1070 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?