logo

Yeşil Artvin Derneğinden MHP Yeni Yönetimine Ziyaret

IMG-20150319-WA0000

 

Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl teşkilatı 22 Şubat’ta gerçekleştirdiği yoğun katılımlı kongrede, yeni il başkanını ve yönetimini belirlemişti.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınç ve yeni yönetimine nezaket ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Yeşil Artvin Derneği Başkanı Nur Neşe Karahan ve yönetimi, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç ve yönetimini ziyaret etti.  Parti binasında gerçekleşen ziyarette Yeşil Artvin Dernek Başkanı Nur Neşe Karahan, “gerek Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi gerekse il teşkilatı ilimizdeki çevre sorunlarıyla yakından ilgilenmişlerdir. Özellikle Artvin’imizin en büyük sorunu olan maden konusunda her zaman yanımıza yer almıştırlar. Bundan dolayı şahsınız adına partililere ve yönetiminize teşekkür ediyoruz” dedi. Karahan devamında ise yeni yönetiminde maden ve ilimizdeki çevre sorunlarıyla ilgili destek vermelerini isteyerek yeni yönetime başarılar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınç, Yeşil Artvin Derneği Başkanı Nur Neşe Karahan ve Yönetiminin gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı oldukça memnun olduklarını ifade ederek; “Artvin’imizin her türlü sorunlarıyla yakından ilgileneceğiz. Özellikle maden ve HES konularında ehli insanlarla çalışacağız bu konuda sizlerle sürekli irtibat haline olacağız” dedi. Kılınç, en kısa zamanda nezaket ziyaretinde bulunacaklarını ifade etti. Daha sonra görüşme sohbet şeklinde devam etti.

Share
467 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?