logo

Yeniden Başkan Seçilen Küçükali Ve Kotil Teşekkür Etti

Hopa’da Hafta Sonu Yeniden Başkan Seçilen Osman Küçükali Ve İsrafil Kotil’den Teşekkür

 

Hopa’da hafta sonu yapılan Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Şoförler ve Otomobilciler Odası kongrelerinde yeniden başkan seçilen Osman Küçükali ve İsrafil Kotil teşekkür mesajı yayınladılar.

Hopa’da hafta sonu yapılan Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Şoförler ve Otomobilciler Odası kongrelerinde yeniden başkan seçilen Osman Küçükali ve İsrafil Kotil teşekkür mesajı yayınladılar.

Osman Küçükali Teşekkür etti.

Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığına yeniden listesi ile birlikte başkan seçilen Osman Küçükali mesajında şu ifadelere yer verdi: “Değerli esnaf arkadaşlarım ve dostlarım seçim süreci boyunca bana ve ekibime sosyal mecra üzerinden ve telefonla desteklerini esirgemeyen tüm esnaflarımıza ve dostlarımıza ben ve ekibim adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İşyerlerini bırakıp genel kurulumuzda oy kullanmaya gelen esnaf arkadaşlaŕım bizleri onure ettiniz. Bu onurlu ve şerefli görevi bana ve ekibime tekrardan verdiğiniz için ekibim ve kendi adıma teşekkür ediyorum. Bütün esnaflaŕıma bol kazançlar diliyor, saygılar sunarım”.

İsrafil Kotil’de tüm üyelere teşekkür etti.

Hopa Şoförler ve Otomobilciler Odasının TSO Atatürk Konferans salonunda yoğun katılımla gerçekleştirdiği kongrede yeniden başkan seçilen İsrafil Kotil’de yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Değerli Şoför Esnaf arkadaşlarım ve çok değerli dostlarım, seçim sureci boyunca bana ve ekibime gerek sosyal medya gerek telefonla desteklerini esirgemeyen tüm şoför esnaflarıma ben ve yönetim kurulum adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tatil günü işlerini güçlerini bırakıp bizlere destek için sandığa gelen ve oylarını kullanan tüm üyelerime ben ve ekibim adına teşekkür eder bu Onurlu ve şerefli görevi yeniden bana ve ekibime verdiğinizden dolayı saygılar sunarım. Hepinize sağlık dolu bol kazanç dilerim.”

Share
360 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?