logo

Yeni Vali Arhavi’de Karşılandı

Vali İnce: “Vali Olmak Güzel, Ama Artvin Valisi Olmak Daha Güzel” Dedi

Geçtiğimiz günlerde açıklanan İçişleri Bakanlığı Valiler Kararnamesi ile yeni görev yeri olan Artvin Valiliği’ne atanan Muhterem İnce, ilin ilk ilçesi olan Arhavi’ye uğradı.

Vali İnce’yi Arhavi Gösteri Merkezi önünde İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Garnizon Komutanı Nihat Çağlar, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, siyasal parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar karşıladı.

Kendisini karşılayanlarla tek tek tokalaşan Vali Muhterem İnce, karşılamadan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Arhavi Gösteri Merkezi’nde bir süre dinlenen Vali İnce, Artvin halkına hizmet etmek için burada olduğunu, kentin ekonomik ve sosyal tüm sorunları ve kazançları için çalışacaklarını ve bu görevden son derece memnun olduğunu belirtti. “Vali olduğumu duyunca çok sevinmiştim ama Artvin’e vali olduğumu duyunca daha çok mutlu oldum” diyen Vali İnce, Artvin’in güzide ilçesi olan Arhavi’de ağırlanmaktan ötürü de teşekkürlerini iletti. Sözü devralarak yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Başkan Hekimoğlu ise, ilçemizdeki çalışmalar ve özellikle Artvin/Arhavi Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili bilgiler verdi. Karşılama töreninin ardından Vali İnce ve beraberindekiler görev yeri olan Artvin’e gitmek üzere yola çıktılar.

Etiketler: » »
Share
2087 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?