logo

“Yeni Bir Dünya Kuruluyor”

Saadet Partisi Artvin Gençlik Kolları İl Başkanlığı tarafından “Yeni Bir Dünya Kuruluyor” gündemi ile ilgili basın açıklamasında bulundu

SP Artvin Gençlik Kolları İl Başkanı Erdem Özbaş gündemle ilgili yaptığı basın açıklamasında; “Yeni Bir Dünya kuruluyor. Yurt içinde ve dışarıda vuku bulan hadiseler göstermektedir ki ırkçı emperyalist odaklar hedeflerine adım adım ilerlemektedirler. Sayıları çok az olmalarına rağmen koskoca dünyayı idare etmelerindeki sır kişisel zafiyetlerini çok iyi bildikleri yerel işbirlikçi yöneticileri tespit edip ankara escort cilalayarak halkın önüne sunmaları ve halkları kedi idarecilerini seçiyormuş yalanıyla kandırıp istedikleri kişileri iş başına getirip onların uygulamalarıyla milyonlarca insanı kontrol altında tutabilmektedirler. Durum çok fena gözükmektedir. Fakat karamsar olmaya hiç gerek yoktur.

Açıklamalarımızın başında belirtmek isteriz ki; tespitlerimiz ve tavsiyelerimiz sadece ve sadece milletimizin ve insanlığı çekmekte olduğu acılardan, sıkıntılardan kurtulmaları, Türkiye’yi bekleyen endişe verici tehlikeler, gereken uyanışın sağlanması ve tedbirlerin alınmasına yardımcı olmak maksadıyladır. Tenkitlerimiz olursa bunlar şahıslar için değil, yanlış zihniyet ve davranışların belirtilmesi, hatalardan dönülmesine yardımcı olmak maksadıyladır.

Yeni Bir Dünya” kuruluyor

20. asırda 2. Cihan Harbinin arkasından yapılan 1. Yalta Konferansıyla kurulan dünya, şimdi artık eski dünya haline dönüşmüştür.

Yeni dünyayı dış mihraklar kuruyor. Dış mihrakların kendi inanışları yönünde yeni dünyayı kurarken kendilerini mümkün olduğu kadar gizli ve kapalı tuttukları bilinen bir gerçektir.

Bu husustaki açıklamalar “Bunlar komplo teorisidir” aldatmacasıyla örtbas edilmeye çalışılmaktadır. Halbuki asırlardan beri yapılan konferanslar, başta 1897 Bazel Konferansı olmak üzere neşredilen kitaplar, yapılan yayınlar, yeryüzündeki pek çok kuruluşların yoğun faaliyetleri, önemli şahsiyetlerin beyanları ve İsrail bayrağı üzerindeki iki mavi çizgi, gerçekleri apaçık bir şekilde ortaya koyduğu gibi, son dünya olayları da bu gerçekleri inkar edilemez bir şekilde apaçık göstermektedir. Bütün belgelerin ve delillerin ispat ettiği gerçek şudur:

20. asırda dış mihraklar ki, inanışları ve gayeleri bellidir. 5000 yıldan beri uğrunda çalıştıkları hedeflerine ulaşabilmek için 1. Dünya savaşını çıkartıp, Osmanlı İmparatorluğu’na ve diğer imparatorluklara son verdiler.

Osmanlı 30 ülkeye bölündü. Filistin, İsrail’in kurulması için İngiltere’ye teslim edildi.

2. Cihan harbi dış mihraklara itaat etmeyen diktatörleri tasfiye için yapıldı. Hitler, Mussolini, Franko, Stalin…

1. Yalta Konferansı Rossvelt, Churchil ve Stalin’in bir araya gelmesiyle yapıldı. BM, dış mihrakların kontrolünde kuruldu. Eski dünya iki hedefi gerçekleştirdi; Bütün ülkeleri sömürerek dış mihrakları maddeten güçlendirmek. Bu arada 280 milyonluk Amerikan halkı da sömürülmektedir.

saadet partisiKıbrıs Barış Harekatı’nın arkasından ambargo konması, Ağır Sanayi hamlesinin önlenmesi için Clifford’un Türkiye’yi ziyaretinden sonra 1977 seçimlerinin 6 ay öne alınması, Ağır Sanayi Hamlesinin tekrar önlenmesi için Güneş Motel, 54. Hükümetin büyük başarıları sonucunda dış mihrakların çeşitli etkinlikler ile yaptıkları engellemeler. Dış mihraklar bu düzeni 16. asırdan itibaren önce “Ticari Kapitalizm”, sonra “Sanayi Kapitalizmi”, sonra “Finans Kapitalizmi” dönemlerini ihdas ederek tesis etmişlerdir.

1990’da komünizm iflas etti. Sovyetler dağıldı, Yeni Dünya meydana geldi. 25 yıldır dış mihrakların etkisiyle katliam, işgal haricinde başka bir şey yaşanmıyor. Amerika yönetimini kontrolü altına alan dış mihraklar, tek kutuplu dünya şartlarından yararlanarak şimdi “Yeni Düzeni” kuruyorlar. Bu düzenin hedefi dünya hakimiyetine ulaşmaktır. Bu ülkeler ya “işbirlikçi yönetimle” yönetilip emirlerine harfiyen itaat edecekler veya işgal edilerek oralarda da işbirlikçi düzenler kurulacak. İşte Afganistan, Irak’ın işgalinden sonra şimdi İran ve Suriye’nin ondan sonra da sırayla diğer ülkelerin işgali olayları bunun için yaşanmaktadır. Bunları takiben hedef Türkiye’dir.

Bütün Bu Gerçeklere Rağmen AKP Yöneticilerinin Büyülenmiş Halleri ve İşbirlikçi Hareketleri

Dava diye bir şey yoktur. Politika bir menfaat çekilmesidir. Biz de buna göre davranıyoruz. Reel politika yapıyoruz” iddiaları.

Bunun için; Irak olaylarındaki davranışlar, (Erdoğan’ın The Washington Post’taki makalesi), Kıbrıs ile ilgili davranışları, Şaron ve Abbas’ı Türkiye’ye davet etmeleri, İran hakkındaki açıklamalar, Ayasofya’da kilise müziği konseri, ABD’ye özür dileme heyetlerinin gönderilmesi, Bildenberg, Rotary Klüp ve CFR toplantıları, (Millete rağmen bütün güçleri ile çırpınmaları), uluslararası finans yapılarına tam teslimiyet, dış mihrakların planlarına uygun uygulamaların yapılması: Köylü, işçi, memur, esnaf, emekli, dar gelirli ve yoksulların ezilmesi, 7 ayda işsizlerin 100 bin adet daha artırılması, Şuursuz özelleştirme, Reel faizlerin yüksekliği, İşsizliğin ve göçlerin arttırılması, Tütün, pancar, çay, fındık, buğday uygulamaları, İşçi, memur ücret ve maaşlarındaki davranışlar… Bütün bunların hepsi dış mihrakların Türkiye’yi aç, işsiz, bitap ve güçsüz hale getirerek 2. Sevr’i kolayca uygulama ve sonuç olarak da İsrail’in güvenliğini sağlama. Planlarının gerektirdiği uygulamalardır.

AB’ye girilecek yalanı üzerine kurulu çıkarılan yasalar ile halkımızın ahlaki ve manevi değerlerine vurulan darbeler, Kıbrıs’ta ve Ege adalarında verilen tavizler, GAP bölgesinin uluslararası bir konsorsiyuma idaresinin devredilmesi şartı dış mihrakların hedefe giden yolda bizlere kabul ettirdikleri şartlardan sadece birkaçıdır.

Gezi parkı olaylarının gölgesinde bırakılarak çıkartılan petrol yasasıyla devlet hakkının %1 e indirilerek yabancı şirketlerin vergi muafiyeti kazanmaları, altta maden olduğu tespit edilen yerin bitki örtüsü yerleşim yeri düşünülmeksizin üretim faaliyetine sokulacağına dair çıkartılan yasalar ırkçı emperyalistlerin ne denli kurnazca hareket etiklerini de gösteriri niteliktedir, zira insanları birkaç ağacın kesilmesini protesto etmek için meydanlara dökerlerken milyonlarca ağacın yasal olarak kesilmesini sağlayacak doğayı tamamen tahrip edecek işletmelerin kolayca kurulabilmesinin önünü açacak yasa bir gece yarısı oylamasıyla yasalaştırılmıştır.

Rahmetli liderimiz Prof Dr Necmettin ERBAKAN’ın “Ben uzakta karabulutlar görüyorum. AKP yöneticileri dikkatli olmalıdırlar.” tespitine rağmen AKP yöneticileri dikkatli olmak şöyle dursun işbirlikçi zihniyetle dış mihrakların politikalarına alet oldular ve bu karabulutları üzerimize getirdiler.

Milli Görüşle ekonomi düzeltilecek.

Yaşanabilir Bir Türkiye” kurulacak.

D-8’lerin genişletilmesiyle ve 2. Yalta Konferansı ile kaba kuvveti üstün tutan değil, Hakkı üstün tutan “Yeni Bir Dünya” Kurulacak.

İnsanlık beklediği huzura ve saadete kavuşacaktır. Bunu hem bir inanç, hem de bir temenni olarak siz milletimize duyuruyoruz.

Analar Ağlamasın Deyip Binlerce Anayı Ağlattılar

Çözüm sürecinin hatalı olduğunu söyleyip ikaz ettiğimizde analar ağlamasın diye yapıyoruz, sizler kan akmasını mı istiyorsunuz diyenler bu gün hatalarını görmüşler fakat maalesef ülkemizin doğusundaki iller Suriye’deki görüntülere bürünmüştür. Devlet deneme yanılma yöntemiyle yönetilmez. Feraset lazım, dirayet lazım, hidayet lazım.

Yeni yanılgılarla yeni yangınlara kapı aralamamak için tüm halkımızı SAADET PARTİSİ çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.

Terörle mücadele esnasında şehid olan askerimize, polisimize Allah’tan rahmet diliyor, kederli aileleri olan tüm halkımıza başsağlığı ve sabırlar diliyoruz” diyerek basın açıklamasını sonlandırdı.

Etiketler: » »
Share
868 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?