logo

reklam

Yazan,”Kentimizin Temizliği Her Şeyden Önemli”

Artvin Belediyesi, temizlik işleri personeli ile istişare toplantısı düzenledi.

 

Artvin Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen istişare toplantısında, şantiye ve saha sorumlularına bağlı ekipler bir araya geldi. Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Artvin Belediyesi Temizlik Müdürü Koray Durmuş, saha sorumluları ve personel katıldı. Toplantıda Temizlik İşleri Müdürlüğü personeline bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, “Sizler kentin temizliği için önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bu görevi yerine getirirken, karşılaşacağınız sorunların çözümü noktasında gerekli yardımı ve desteği sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Şantiye, saha sorumluları, Temizlik İşleri Müdürümüz ve şahsım, sizlerin her zaman yanındayız” dedi.
Artvin’in, yaşanabilir bir kent olmasının her şeyden daha önemli olduğunu ifade eden Başkan Yardımcısı Yazan, bu doğrultuda öz veriyle çalışan personelin motivasyonuna da büyük önem verdiklerini dile getirdi. Yazan, “Kentimizin yaşanıla bilirliği, hemşerilerimize temiz bir kent bırakma konusunda üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Hedefimiz, daha temiz bir Artvin” diye konuştu.
Ardından, çalışma bölgeleri ve hizmetler konusunda personel ile görüş alışverişinde bulundu. Toplantıya katılan personel de, çalışmalar sırasında karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili görüşlerini belirttiler.

(Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü)

Share
273 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?