logo

reklam

Yavru Kediyi Kurtarmak İçin Duvarı Kırdılar

Artvin Bibak Alışveriş Merkezi’nin, soğuk hava deposunda sıkışan yavru kediyi kurtarmak için market sahipleri duvarı kırdı.

Artvin Merkez’de meydana gelen olayda yavru kedi Bibak Alışveriş Merkezine ait soğuk hava deposu ile duvar arasına düştü. Mahsur kalan yavru kediyi kurtarmak için market sahibi Kenan Köse ve çalışanları seferber oldu.

Düştüğü yerden çıkamayıp sıkışan kedinin bağırışlarını duyan market çalışanları konuyu market sahibi Kenan Köse’ye aktardı. Köse Artvin Belediyesi itfaiye ekiplerini arayarak kendilerinden yardım istedi. Artvin Belediyesi itfaiye ekiplerinin yavru kedinin düştüğü yerdeki kurtarmak için yoğun çalışma gerçekleştirmesine rağmen yavru kedi düştüğü yerden kurtarılamadı.

Sıkıştığı yerde kurtarılmayı bekleyen yavru kediyi kurtarmak için devreye bu kez market sahibi Kanan Köse ve personelidevreye girdi. Çözümü duvarı kırmakta bulan merkat çalışanları duvarı balyozla kırmaya başladılar. Market çalışanları Balyoz yardımından duvarı kırarak yavru kediyi sıkıştığı yerden çıkarttı. Özgürlüğüne kavuşan yavru kedi market personeli tarafından karnı doyurulduktan sonra serbest bırakıldı.

Share
625 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?