logo

Yaşamak İçin Yardım Bekleyen Ecrin Bebeğin Durumu Ağır

Yaşamak için Artvin halkından yardım bekleyen Ataman Ailesi 10 Aylık Kızları Ecrin bebek ameliyatı için gereken parayı halen bulamadı.

Doğuştan kalp hastası olan 10 aylık Ecrin bebeğin iyileşmesi için gerekli para halen bulunamadı. Kapı kapı dolaşan aile bebeklerinin ameliyat parayı toparlayamadıkları gibi birde çocukları fenalaştı. Trabzon Farabi Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakıma kaldırılan 10 aylık Ecrin Bebek için doktorlar acilen ameliyat şart dedi.

Serpil ve Turgay Ataman çiftinin üçüncü çocukları olan 10 aylık Derya Ecrin Ataman doğuştan kalp hastası. Ecrin bebeğin annesi Serpil Ataman 8 aylıkken erken doğum yapmak zorunda kalmış. Doğumun ardından Ecrin bebeğin kalbin tam tamamlanmamış olduğu anlaşılınca iyileşmesi için ailesi hastana hastane dolaşmaya başlamışlar.  Özel sektöre çalışan baba Turgay Ataman, çocuğunun iyileşmesi için 10 ay boyunca birikimini kullanmak zorunda kalmış. Fakat tedavi masrafları ve iyileşmesi için gereken ameliyat oldukça pahalı olduğundan aile çareyi hayrı sever insanlardan yardım istemekle bulunulmuştu.

Kapı kapı dolaşan ve bebeklerini iyileşmesi için gerekli parayı bulmakla uğraşan Ataman ailesi gerekli parayı tamamlayamadı bununda yetmedi çocukları da fenalaştı.

Geçtiğimiz günlerde haberini duyurduğumuz Ecrin Bebek’e yardım eli gelmedi.  Artvinli iş adamları hayır sever vatandaşlar Ecrin Bebeğe yardım elini uzatmadı. Yaşamayı hak eden fakat paraları olmadığı için ölümle burun buruna gelen Ecrin bebeğe eğer ameliyat olamazsa daha hayata gözlerini açmadan yumacak.

Ecrin bebeğin yaşaması için gerekli ameliyat parası 20 bin 40 arasında olduğu ifade ediliyor. Eğer sizde ecrin bebeğin yaşamasını istiyorsanız 0535 692 75 26 tlf numarasından aileye ulaşa bilirsiniz.

Ç.P.

 

 

Etiketler: » » »
Share
1392 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?