logo

Voleybolda Arhavi’ye Bir Kupa Daha

Arhavi Belediyespor voleybol takımı, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesinin düzenlediği TSYD turnuvasında şampiyon olarak bir başarıya daha imza attı. TSYD kupası finalinde Tokat Plevne ile karşılaşan Arhavi Belediyespor voleybol takımı rakibini 3-0’lık skorla yenerek TSYD kupasını ilçeye kazandırdı.

Ankara Başkent Voleybol Salonu’nda 25-26 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve Arhavi Belediyespor’un oyanı sıra, Ziraat Bankası, Tokat Belediye Plevne ve Jeopark Kula Belediyespor takımlarının yer aldığı turnuva, sezon öncesi takımların son durumlarını gösteren en önemli kupa niteliğinde değerlendiriliyor.

Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımı TSYD Kupasını kazanması nedeni ile “ takımımızla tekrar gurur duyduklarını belirten Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, başta antrenör Ahmet Kavaz olmak üzere tüm takımı tebrik ettiğini ifade etti.

Takım antrenörü Ahmet Kavaz ise sezon öncesi önemli bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyleyerek, TSYD turnuvasının takımın durumunu görmek açısından kendileri için iyi bir fırsat olduğunu ve ayrıca turnuva sonunda kupayı ilçemize kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Share
296 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?