logo

Voleybol Federasyonu Başkanının Artvin Ziyareti Sona Erdi

 

Başkan Mutlugil Artvin Valisi ve Belediye Başkanını ziyareti sonrası Ankara’ya döndü.

Başkan Mutlugil, beraberinde Y.K. üyesi ve Asbaşkan Mehmet Çakmak olmak üzere geldiği Artvin ziyaretinin son gününde Vali Kemal Cirit ve Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi ziyaret etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Özkan Mutlugil ve TVF Plaj Voleybolu’ndan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çakmak, Artvin Valisi Kemal Cirit’e ziyarette bulundu.

Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, Artvin Voleybol İl Temsilcisi Murat Ülker ve TVF Pro Beach Tour Hopa Grand Slam etabı organizatörü İbrahim Dağıstanlı’nın da hazır bulunduğu ziyarette, gelecek dönemde Artvin’de gerçekleştirilmesi planlanan organizasyonlar değerlendirildi ve görüş alışverişinde bulunuldu.

TVF’den Artvin Belediyesi’ne ziyaret

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Özkan Mutlugil ve TVF Plaj Voleybolu’ndan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çakmak, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye ziyarette bulundu.

Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, Artvin Voleybol İl Temsilcisi Murat Ülker ve TVF Pro Beach Tour Hopa Grand Slam etabı organizatörü İbrahim Dağıstanlı’nın da hazır bulunduğu ziyarette, Artvin’de ileride gerçekleştirilebilecek projeler değerlendirildi ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret sonrasında okullar arası yıldızlar müsabakalarını izleyen Özkan Mutlugil ve Mehmet Çakmak, karşılaşmalarda forma giyen sporculara ve görev yapan hakemlere başarılar diledi.

Başkan Mutlugil Artvin Valisi ve Belediye Başkanını ziyareti sonrası Ankara’ya döndü.

Share
536 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?