logo

Voleybol Federasyonu Başkanı Mutlugil Hopa’da

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil ve Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Çakmak Hopa’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundular.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil ve Y.K.üyesi Mehmet Çakmak Hopa’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundular. Hopa’da yıllarını Voleybol sporuna atamış yakın dostları İbrahim Dağıstanlı tarafından karşılanan Mutlugil ve Çakmak Hopa Voleybol arenada incelemelerde bulundular.

Hopa Belediye Başkan yardımcısı Ahmet İskender ve HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer ile de bir araya gelen Federasyon Başkanı Özkan Mutlugil ve Asbaşkan Mehmet Çakmak” Hopa’da Voleybol adına bu güne kadar Sayın İbrahim Dağıstanlı dostumuz ve HOPAPORT’un verdiği desteklerle güzel çalışmalar yapıldı. Bu çalışmalar sayesinde spora ve özellikle Voleybol sporuna gönül vermiş bir ilçe olarak Hopa’nın genç kuşağını da Voleybol sporu ile daha iç içe getirme anlamında neler yapabilirizi yerinde görmek, bilgiler almak adına Hopa’ya geldik. Sıcak ve samimi bir karşılama ortamında bulundukları için Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet İskender’e, HOPAPORT Genel Müdürü Sayın Meriç Burçin Özer’e, ve Sayın İbrahim Dağıstanlı dostumuza teşekkür ederiz.

Gönlümüz Hopa’da bize tesis yapabileceğimiz imkânların sunulmasıdır. İlk etap da bir Voleybol kortunu arenanın müsait olan bir alanına kurmak istiyoruz. Yılın 9 ayı açık olacak bu kortta okullarımız Beden eğitimi öğretmenleri öğrencilerle birlikte Beden Eğitimi derslerini yapabilirler, Voleybol severler bu kortta maçlar oynayabilirler.

Bu yıl Türkiye Plaj Voleybol Şampiyonasının önemli bir ayağını yine Hopa Festivali kapsamında Hopa’da yapacağız. Hopa Belediyesine ve HOPAPORT’a bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Hopa Belediye Başkan yardımcısı Ahmet İskender’de Federasyon Başkanı ve As Başkan Çakmak’ı Hopa’da görmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek ”Sayın Başkanın Hopa’ya bakışı ve Hopa’da sporun gelişimi adına söyledikleri güzel sözler için teşekkür ediyorum. Biz her öneri ve teklife açık bir belediyeyiz. Nitekin bu yılki Hopa festivali kapsamına Plaj Voleybolunu da kaldığı yerden devam etmesi anlamına almış bulunuyoruz. Konuyu sayın başkanımıza ileteceğim. En kısa sürede Belediye meclisimizden konu ile ilgili kararı geçirme adına çalışacağım. Ben bu güzel öneriler için bir kez daha Hopa halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de “İbrahim bey ilçe adına güzel çalışmalar yapıyor ve yılların verdiği tecrübe ile kazandığı dostlukları ve dostlarını Hopa’ya davet ediyor. Sizde bu güzelliklerden birisiniz İlçemize Hoş geldiniz. Biz HOPAPORT olarak eğitimde ve başka alanlarda olduğu gibi, spor alanında da bizden talep edilen her makul talebi değerlendirmeye alıyor ve destekliyoruz. Çalışmalar kapsamında desteklerimiz devam edecektir. Tekrar Hopa’ya bakış açınız ve destekleriniz için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil Belediye Başkan yardımcısı Ahmet İskender’e,, Y.K.üyesi Mehmet Çakmak’da HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’e Federasyonun rozetlerini taktılar.  Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil ve Y.K.üyesi Mehmet Çakmak ve İbrahim Dağıstanlı daha sonra Batum’a geçerek Spor Bakanı ile bir görüşme gerçekleştirdiler ve ardından Hopa’ya döndüler.

Share
852 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?