logo

Veteranlar Futbol Ligi Başlıyor

2018-2019 Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi 13-14 Ekim 2018 tarihinde başlıyor.

 

29 Eylül’de yapılan kura çekiminden sonra oluşan  grup maçları ile beraber Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi 13-14 Ekim’de başlayacak. Her sezon kalite çizgisini artıran, Masterler ve Veteranlar Futbol ailesini tüm Türkiye’de yer alan grupları birleştiren Türkiye Masterler ve Veteranlar Federasyonu bu sezon da iddialı

Masterler ve Veteranlar Futbol ailesinin sabırsızlıkla beklediği yeni sezon 13-14 Ekim’de başlıyor. Artvin’de bu lig içerisinde  yer alacak.  Türkiye Masterler Ve Veteranlar Futbol Lig’inde yer alacak Artvin takımını Sezgin Uluköy ile Ahmet Külük birlikte kurdu.

Sezgin Uluköy yaptığı açıklamada; “Ahmet Külük hoca ile birlikte takımımızı kurduk. Sporun içinde olup Sporu Araç için kullananlar engel olmak için yarış içerisinde olanlar oldu. Her yaşta spor yapmak amacımız. Biz,  TMVFL Resmi Liginde Artvin Merkez’de tek takımız. Evet biz bu ligin Artvin’deki tek takımıyız. Bunun üzerine basa basa söylüyoruz. Uzun yıllar bu ligde mücadelemiz sürecek. Merkez ve ilçelerden futbolcu arkadaşlarımız var. Mehmet Kocatepe ve Hasan Günaldı beylere desteklerinden dolayı teşekkür ederim.  Takımımızda geçmişte çok başarılı futbol oynayan değerli arkadaşlarımız var.  Takımımız, : Engin Uluköy, Asım Yılmaz, Yüksel Sefil, Taner Akdemir, Bülent Efendioğlu, Oğuz Çetin, Halis Ustabaş, Mustafa Baysal, Ercan Akad, Engin Yıldırım, Cengiz Cineviz, Fahrettin Şahin, Eyüp Taşkın, Aydın Özer, Abdulkadir, Ercan Alpaydın ‘dan oluşuyor. Artvin’de spora, futbola gönül vermiş herkesin maddi manevi desteklerini  bekliyoruz. Artvin’de yapacağımız maçlara mutlaka gelsinler. Gerçekten  futbol şölenini görsünler. 40’ından sonra da muhteşem futbol oynandığını göreceksiniz.  13-14 Ekim’de başlayacak olan 2018-2019 Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi ilimize, ülkemize ve takımımıza hayırlı uğurlu olsun.”  İfadelerini kullandı.

Share
511 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?
#

Veteranlar Futbol Ligi Başlıyor” için 2 Yorum

  1. ALİ VELİ : diyor ki:

    BU LİGDE GEÇEN SENE MÜCADELE EDEN ARTVİNİN BİRTAKIMI VARDI.DOĞU KARADENİZ GRUBUNDA LİGİDE DÖRDÜNCÜ BİTİRDİĞİDNİ BİLİYORUM.AYRICA MASTERLER LİGİ ADI ALTINDA ONLARCA ORGANİZASYON YAPILMAKDADIR.TÜRKİYEDE FUTBOL FEDERASYONU DIŞINDAKİ TÜM FUTBOL ORGANİZASYONLARI RESMİ STATÜSÜ YOKTUR.KENAN GÜRSUNUN BAŞINDA OLDUGU TMVFL ORGANİZASYONUNDAN İSE SIRF KAR AMAÇLI RANTA DAYALI ANLAYIŞLARINDAN ÖTÜRÜ SADECE DOĞU KARADENİZDEN”HOPA VETERANLAR,MURGUL VETERANLAR,ARHAVİ VETERANLAR,BORÇKA VETERANLAR,ARDEŞEN VETERANLAARI,PAZAR VETERANLARI GİBİ ONLARCA KULUP ÇIKIP BAŞKA BİR LİĞ OLUŞTURMUŞTUR.AYRICA ARTVİNDE İLK VETERAN TAKIMI ARTVİNÇORUH VETERANLARIDIR.SAYIN SİTE YÖNETİCİSİ BUNU YAYILAMAYACAĞINI BİLİYORUM AMA YİNEDE BİLGİN OLSUN.BU SENE DİGER ORGANİZASYONUN KATILIM BEDELİ 2500 14 MAÇ TLDİR.TMVFL İSE 6500 TL 10 MAÇ İÇİN TALEP ETMİŞTİR. SPORU AMAÇ DEĞİLDE Araç edinmek bu olsa gerek para para para…..saygılar.

  2. ALİ VELİ : diyor ki:

    TMVFL O KADAR CİDDİ BİR ORGANİZASYONKİ SİTEDE HALA CORUHSPOR AMBLEMİ DURUYOR…