logo

Vekil Kışla ile Vekil Adayı Balta’ya Borçka’da Yoğun İlgi

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek seçimler öncesinde siyasiler ilçe gezilerini sürdürüyor. Seçimlerin hareketli partilerinden biri olan AK Parti ‘Güçlü Hükümet Güçlü Meclis’ sloganı ile yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında Borçka ilçesinde seçim çalışmalarında bulundular. AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, bu seçimlerde Milletvekili adayı olmamasına karşın kendi adaymış gibi yoğun çalışmasını sürdürüyor. AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, AK Parti Milletvekili Adayı Av. Ertunç Erkan Balta ile birlikte Borçka ilçesinde seçim çalışmalarında bulunurken, ilçede gerek Vekil Kışla’ya gerekse de Milletvekili adayı Erkan Balta’ya yoğun ilgi vardı. Gittikleri bölgelerde vatandaşlarla sık sık sohbet eden Vekil Kışla ve Vekil adayı Balta, Borçka ilçesinde esnaf gezisi de yaparak esnafın sorun ve dertlerini de dinlediler.

 

Vekil Kışla ve Vekil adayı Balta Borçka’da Esnaf Ziyareti Yaptılar

AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, AK Parti Milletvekili Av. Erkan Balta’nın seçim çalışmalarına büyük çapta destek veriyor. Kendisi yeniden adaymışçasına seçim çalışmalarına katkı sağlayan Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, siyaseten de büyük erdem örneği gösteriyor. AK Parti Milletvekili adayı Av. Erkan Balta’nın Borçka ilçesinde gerçekleştirdiği seçim çalışmalarına katılan AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, ilçede yapılan yatırımlar hakkında da bilgi alırken, eksiklikler noktasında da ilgili kurum ve kişilerle görüşmeler yaparak eksiklikleri gidermeye çalışıyor.

AK Parti’nin Borçka ilçesindeki seçim çalışmalarına AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla ve Milletvekili adayı Av. Ertunç Erkan Balta’nın yanı sıra Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yüksel Kantar, AK Parti Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk’ün yanı sıra İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve AK Parti’nin il ve Borçka İlçe Teşkilat üyeleri katıldılar. Borçka ilçesindeki seçim çalışmalarına esnaf gezisi ile başlayan Vekil Kışla ile Vekil adayı Balta, ilçe esnafı tarafından sıcak bir şekilde karşılanırken, her iki isimde bu sıcak ilgiye aynı sıcaklıkta karşılık verdiler. 24 Haziran seçimlerinin önemini ilçe esnafına anlatan Vekil Kışla ve Vekil adayı Balta, ilçe esnafından ‘Güçlü Hükümet Güçlü Meclis’ için destek istediler. Esnafın beklentilerini de bizzat esnaftan dinledikten sonra Kışla ve Balta, beraberindekiler ile birlikte daha sonra cenaze namazı için esnaf gezisini sonlandırdılar.

Kışla ve Balta, Çaylı Köyü’nde Cenaze Namazına Katıldılar

Borçka ilçesindeki seçim çalışmalarına cenaze namazı için ara veren AK Parti Milletvekili İsrafil Kışla, Milletvekili adayı Erkan Balta, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk, İl ve İlçe Teşkilat mensupları Çaylı köyünü ziyaret etti. AK Partililer, Köy halkından vefat eden Hacula Gedik’in cenaze namazına katıldıktan sonra, Çaylı köyünde köy halkıyla sohbet ettiler. Köy halkından 24 Haziran seçimlerinde destek isteyen AK Partili Milletvekili Kışla ve Milletvekili adayı Balta, burada Çaylı köyünün sorunları ve köylülerin istek ve taleplerini de dinlediler.

Akabinde Güreşen Köyünü ziyaret eden AK Partililer burada da yoğun ve sıcak ilgiyle karşılandılar. Güreşen köy köy halkıyla sohbet edip destek isteyen Kışla ve Balta ile beraberindekiler Karşıköy’de Erol Atalay’ın cenaze merasimine katıldılar.

Milletvekilimiz İsrafil Kışla, Milletvekili adayımız Erkan Balta, Borçka Belediye Başkanımız ve Borçka İlçe Başkanımız ve İl ve Borçka ilçe teşkilatı üyelerimiz

Muratlı Çay Fabrikası’na Ziyaret

Milletvekili İsrafil Kışla, Milletvekili adayı Erkan Balta, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan ve Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk ve beraberindekiler Muratlı Çay fabrikasını ziyaret etti yetkililerden bilgi aldılar. Burada işçilerle de bir araya gelen AK Partililer, Çay Fabrikası hakkında da brifing aldılar.

Güreşen Köprüsü Şantiyesine Ziyaret

Artvin’in icraatçı milletvekili olarak Artvin siyasi tarihine geçen AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, yoğun seçim çalışmaları içerisinde yatırım ve hizmetlere de yer ayırmayı unutmuyor. Milletvekilliği döneminde yoğun gayret ve çabaları ile ihalesini yaptırdığı ve temelinin atılmasına vesile olduğu Güreşen Köprüsü şantiye alanını ziyaret eden Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, burada inşaat çalışmaları hakkında da bilgi aldı. Milletvekili adayı Av. Erkan Balta ve diğer AK Partili isimler ile birlikte Güreşen Köprüsü Müteahhit Firma yetkililerinden köprü inşaatı ile ilgili bilgi alan Dr. İsrafil Kışla, yapılamaz, yapmazlar denilen bir yatırımın AK Parti’nin sayesinde yapıldığına vurgu yapan Milletvekili Kışla, bu ülkede tüm yapılamaz denilen icraat ve yatırımlara AK Parti’nin imza attığını belirterek Artvin’in de bu yatırım ve hizmetlerden ciddi oranda payını aldığını ifade etti. Güreşen Köprüsü’nün ihalesinin yapılarak yüklenici firma çalışmalarına başladığının altını çizen Kışla, inşaat ile ilgili küçük bir kamulaştırma sorunun bulunduğunu ve bununda çözülmek üzere olduğunu da ifade etti. Güreşen Köprüsü inşaatının planlandığı şekliyle ilerlemesinden memnuniyet duyduğunu belirten Kışla, kendisi bundan böyle vekil olmasa da bu yatırımın takipçisi olacağını ve Meclise gidecek olan Milletvekili kardeşi Ertunç Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı’nın da bu ve benzeri yatırımları büyük bir özveri ve gayretle takip edip ilimize kazandırmaya sürdüreceklerine inandığını ifade etti. Milletvekili Dr. İsrafil Kışla döneminde Artvin’in hayal ettiği büyük yatırım ve hizmetlere kavuştuğuna dikkat çeken Av. Ertunç Erkan Balta, Dr. İsrafil Kışla’ya müteşekkir olduklarını belirtti. Siyasette büyük erdemlilik örneği gösteren, kendisi aday olmamasına karşın sanki kendisi adaymış gibi AK Parti’nin seçim çalışmalarına aynı titizlikle destek veren siyasi ağabeyi, büyüğü İsrafil Kışla’ya teşekkür eden Erkan Balta, Kışla’dan aldıkları bu iş disiplinini ve çalışkanlığı ve de iş bitiricilik özelliklerini sürdüreceklerini ve Kışla gibi bir milletvekili olmanın gayretini göstereceklerini söyledi. Güreşen Köprüsü’nün bu aşamaya getirilmesinin Kışla’ya nasip olduğunu hatırlatan Balta, köprüyü hizmete açmanın kendilerine nasip olmasını ve siyasi büyükleri Kışla ile birlikte büyük bir törenle bu köprüyü hizmete açacakları günün de yakın olduğunu sözlerine ekledi.

Güreşen Köprüsü şantiye sahasındaki ziyaretin ardından Milletvekili İsrafil Kışla, Milletvekili adayı Erkan Balta, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan ve Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk ile beraberindeki il ve ilçe teşkilat mensupları sınır köyü Muratlı Köyünde Hudut Spor Futbol Kulübünde köy halkıyla sohbet ettiler. Burada Vekil Kışla ve Milletvekili adayı Balta, 24 Haziran seçimlerinin önemine dair konuşmalarda bulunarak vatandaşlardan destek istediler. Ülkemizin 24 Haziran’da çok önemli bir dönemeçten döneceğine dikkat çeken Kışla ve Balta, ya 2002 öncesindeki karanlık dönemlere dönüleceğini ya da güçsüz ve geleceği belirsiz bir Türkiye’ye geriye dönüleceğini ya da Başkanlık sistemi ile birlikte ‘Güçlü Hükümet Güçlü Meclis’ yöntemi ile birlikte geleceği aydınlık bir Türkiye’ye yelken açılacağını hatırlatarak 24 Haziran’ın böylesine bir önemi olduğuna dikkat çektiler. AK Parti iktidarının Türkiye’de ve Artvin’de yaptığı yatırımları da anlatan Kışla ve Balta, Türkiye’nin son 16 yılda her alanda kazandığı kazanımların artarak devam etmesi için vatandaşların 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Erdoğan’ın vekil adaylarına destek çıkmalarını, ülkemizin geleceği, aydınlık bir gelecek, modern ve çağdaş bir Türkiye için, güçlü bir ülke ve gelişmiş, büyümüş bir Türkiye için 24 Haziran’da kendilerine destek verilmesini istediler.

AK Parti’nin Borçka ilçesindeki seçim çalışmaları bu toplantı ile son bulurken, AK Parti Milletvekili Kışla, Milletvekili adayı Balta ve beraberindekiler Borçka’daki bir günlük yoğun seçim programını tamamlayarak Artvin’e geriye döndüler.

Share
922 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?