logo

Vedat Kibar: “Daha Çok Çalışacağız”

vedat kibarAdalet ve Kalkınma Partisi’nin 7 Haziran Genel seçimlerinde Artvin Milletvekili ikinci sıra adayı olan ve seçimde kazanamayan Vedat Kibar, seçim değerlendirmesinde bulunurken, yayınladığı mesajda oy veren veya vermeyen herkese teşekkür etti.

7 Haziran Genel Seçimlerinin sonuçlarının 13 yıllık iktidarlarının süregelen istikrar ve huzur ortamını devam ettirmek için daha çok çalışmaları gerektiği sonucunu ortaya koyduğunu ifade eden Vedat Kibar, mücadeleye devam sinyali de vermiş oldu. AK Parti Milletvekili 2.adayı Vedat Kibar teşekkür mesajında; “ Değerli Dostlar, seçimin hayırlı olmasını diliyorum. Sonuçlar bize gösteriyor ki 13 yıldır süregelen istikrar ve huzur ortamını devam ettirmek için daha çok çalışacağız. Koalisyon sürecine üzülsek de aziz milletimizin AK Parti’ye olan inancı en büyük desteğimizdir. AK Parti’ye duyduğu güven ve ümidi %41’lik oyla sandığa taşıyan milletimize teşekkürü bir borç biliyorum, bizlere destek veren, sahip çıkan tüm teşkilatlarımıza, isimsiz kahramanlarımıza ve gönüldaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Selam ve saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Share
775 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?
#

Vedat Kibar: “Daha Çok Çalışacağız”” için 1 yorum

  1. Erhan Kırmızı : diyor ki:

    Ayrıca insanların fikrine daha çok değer vermelisiniz. “Bin bilirsen bir bilene danış” demiş atalarımız. Ben sizin bu ata sözüne uyduğunuzu pek söyleyemem Vedat Bey.