logo

Van TSO Genç Girişimciler Kurulu Hopa’da

Van Ticaret Ve Sanayi Odası tarafından gönderilen ve içinde giysiler bulunan yardım paketleri Hopa TSO’ ya teslim edildi.

 

24 Ağustos 2015 tarihinde Hopa’da yaşanan sel ve heyelan felaketinin yaralarının sarılması için yurdun dört bir yanından ilçeye yardım ulaşmaya devam ediyor.

Van Ticaret Odası da Hopa’yı bu zor zamanında yalnız bırakmayarak kendi bünyesinde çalışmalarına devam eden Genç Girişimciler Kurulu tarafından hazırlanan yardım kolilerini Genç girişimcilerle birlikte Hopa’ya gönderdi.

Van TSO tarafından gönderilen ve içinde giysiler bulunan yardım paketleri Hopa TSO’ ya teslim edildi. Giysiler Hopa TSO yönetiminin girişimleri ile Muhtarları tarafından belirlenen yardıma ihtiyacı olan ailelere teslim edildi.

Van TSO Genel Sekreteri Ramazan Temizer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Diyaeddin Altındal,  Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Eren Görsel Görmen, Başkan Yardımcısı Adnan Ertürk, Van TSO üyesi Suat Temizer’den oluşan heyet yardım kolilerini Hopa TSO ’ya teslim ettikten sonra sel felaketinden en çok mağdur olan bölgeleri yerinde incelediler.

Yardım kolilerini teslim alan Oda Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Aydemir,  Meclis Üyesi Gökhan Bıyıklı ve Oda Genel Sekreteri Ali Uzun yardımları kısa sürede ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar.

Share
514 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?