logo

Vali Doğanay, Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi’yi “Teşekkür Belgesi” İle Ödüllendirdi

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Trabzon’da faaliyet gösteren Trabzon Artvinliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Külekçi ile yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Doğanay, kalbi ve gönlü Artvin için atan dernek ve sivil toplum kuruluşlarına her konuda destek olacaklarını belirtti.

Artvin’in Karadeniz Bölgesi’nde yaşanabilir huzurlu bir il olduğunu ifade eden Vali Doğanay, “ Artvin’in eğitim-turizm ve kültür alanında önemli hedefleri var. Bu noktada güzel çalışmalara imza atılıyor. Artvin her şeyin en güzeline layıktır” dedi.

Trabzon Artvinliler Derneği’nin başarılı çalışmalarını takip ettiğini belirten Vali Ömer Doğanay, birlik ve beraberliğe dikkat çekerek hemşeri dayanışmasının önemini vurguladı.

Trabzon Artvinliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Külekçi ise, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Başkan Külekçi, Artvin’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Trabzon’da 10 Mart Cumartesi günü düzenleyecekleri etkinliklere Vali Doğanay’ı davet etti.

-Başkan Küleçi’ye “Teşekkür Belgesi”

Ziyaretin sonunda Vali Doğanay, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu himayesinde Güneydoğu ve Karadeniz illeri arasında başlatılan kardeşlik projesi kapsamında Artvin’de Bitlis buluşmasını başarıyla gerçekleştiren Projenin Koordinatörü ve Trabzon Artvinliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Külekçi’yi “Teşekkür Belgesi” ile ödüllendirdi.

AVBM

Share
302 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?