logo

Vali Doğanay: Her Türlü Alışverişinizi Artvin Esnafından Yapın

Artvin Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, Artvin Valisi Ömer Doğanay’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Artvin Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Ali İhsan Aydın ve bazı üyeler, kent konseyinin Artvin’de yürüttüğü çalışmalar ve faaliyetler hakkında Vali Doğanay’a bilgi verdi.

Vali Doğanay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kent konseyinin çalışmalarında kendilerine her türlü konuda yardımcı olacağını ifade etti.

Esnaf ve Ulaşımdan Sorumlu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Osman Bakır ise, Artvin esnafın içinde bulunduğu ekonomik sorunları dile getirdi.

Bunun üzerine Vali Doğanay, göreve başladığı günlerde ildeki kamu kurum ve kuruluşlarına her türlü alış verişlerini Artvin esnafından yapmaları konusunda talimat verdiğini söyledi.

Çözüm odaklı çalışmalar içerisinde olduklarını belirten Vali Doğanay, Artvin esnafının her zaman yanlarında olduklarını ve sorunlarının yakından takipçisi olduğunu söyledi.

Kent Konseyi üyeleri ayrıca Vali Doğanay’dan Artvin Çoruh Üniversite’nin Seyitler Köyü’ndeki Yerleşkesinde okuyan üniversite öğrencilerin ulaşım konusunda yaşadıkları sorunların bir an önce çözülmesi noktasında yardım talebinde bulundu.

AVBM

Etiketler:
Share
890 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?