logo

reklam

Vali Cirit Başsağlığı Mesajı Yayımladı

Artvin Valisi Kemal Cirit, Ankara Tren Garında yaşanan terör saldırısını yayımladığı açıklamada kınarken, açıklamasında; “Ülkemiz istikrarına, Demokrasisine ve geleceğine kasdedenler bir kez daha bu aziz milletin sağduyusu karşısında Kaybedecektir..!” ifadesini kullandı.

Artvin Valisi Kemal Cirit, Terör ve kaos planlayıcıları kimlik ayırımı yapmaksızın Ülkemizde kargaşa ve tedirginlik oluşturmanın yollarını, her defasından daha çok aramaktadırlar. Bu coğrafyada tarihte de rahat yoktu, şimdi de yok! Bunun Milletçe farkındayız…” dedi. Açıklamasında Vali Kemal Cirit, “Ankara’da meydana gelen Terör saldırısını lanetliyorum. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yaralılara acil şifalar temenni ediyorum.

Terör gerçek yüzünü bir kez daha ve alçakça göstermiş, Ülkemizin kaotik ortama itilmesi hedeflenmiştir. Terör ve kaos planlayıcıları kimlik ayırımı yapmaksızın Ülkemizde kargaşa ve tedirginlik oluşturmanın yollarını, her defasından daha çok aramaktadırlar. Bu coğrafyada tarihte de rahat yoktu, şimdi de yok!

Bunun Milletçe farkındayız…

Zor zamanları hep birlikte daha çok kenetlenerek, akl-ı selim ile defedeceğimizi cümle alem bilmelidir.

Terör ve yardakçıları da hassaten bilmelidirler.

Ülkemiz istikrarına, Demokrasisine ve geleceğine kasdedenler bir kez daha bu aziz milletin sağduyusu karşısında Kaybedecektir..! Milletimizin başı sağolsun. Allah bu Milleti korusun…” ifadelerine yer verdi.

Share
1372 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?