logo

reklam

Uzaklarda Hayallerin Olduğu Yerdeyiz

Artvin Gençlik Merkezi’nin başlatmış olduğu “kullanmadığımız kitap ve kırtasiye malzemelerini toplama kampanyası” nda Artvin esnafının ve Artvinli gençlerin duyarlılığı ile bağışlar toplandı.

AGM Şanlıurfa’ya Kitap Ve Kırtasiye Malzemeleri Gönderiyor

Artvin Gençlik Merkezi’nin başlatmış olduğu “kullanmadığımız kitap ve kırtasiye malzemelerini toplama kampanyası” nda toplanmış olan kitap ve kırtasiye yardımları Şanlıurfa’daki ihtiyaç sahibi bir köy okuluna gönderilmek üzere yola çıkıyor.

Artvin Gençlik Merkezi üyelerinin yaptığı açıklamada; ”Biz gençlik çalışanları olarak geleceğimizin aydın gençleri daha iyi ve donanımlı yetişsin diye okumak için, geleceğimiz için elimizden gelen özverili çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Artvin esnafları (Gazihan Kırtasiye, Akınlar Kırtasiye) kırtasiyeciliğin ne kadar mühim bir meslek olduğunu bizlere kitap ve kırtasiye malzemelerini bağış yaparak kanıtlamışlardır. Topladığımız Kitap ve kırtasiye malzemelerini Şanlıurfa’daki ihtiyaç sahibi bir köy okuluna göndermek üzere yarın itibari ile yola çıkacaktır. Artvin Gençlik Merkezi Müdürümüz ve merkezimizin çalışanları olarak umuyoruz ki, gönderdiğimiz boyalarla minik parmaklarda şekillenecek her bir çizgi geleceğin gülümseyen yüzleri olacak ve yazacakları her harf birleşerek kelimelerle şekillenerek dünyada Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Gürcülerin kardeşçe yaşayabileceği bir dünya yaratacaklar. Yazacakları her şey dünyamız için geleceğimiz için yeni bir nefer doğuracakları yeni bir nesil yetiştireceklerdir” ifadelerine yer verdiler.

Etiketler: » » » » » »
Share
426 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?