logo

Uğur Ve Hüseyin Özer’in Anneleri Son Yolculuğuna Uğurlandı

 

Uğur ve Hüseyin Özer’in anneleri Emine Özer(53) tedavi gördüğü Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 28 Şubat 2015 Cumartesi günü hayata veda etti. Merhume dualar la son yolculuğuna uğurlandı.

Kamu-Sen Artvin Eski il temsilcisi ve Türk Büro Sen Artvin Temsilcisi Uğur Özer ve Artvin Çoruh Üniversitesi personellerinden Hüseyin Özer’in anneleri Emine Özer(53) tedavi gördüğü Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 28 Şubat 2015 Cumartesi günü hayata veda etti.

Merhume Emine Özer’in cenaze namazı Artvin Merkez Camide kılındı. Cenaze namazına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, Adli Yargı ve Adalet Komisyon Başkanı Mesut Toktaş, Cumhuriyet savcısı Yusuf Bahadır, Baro Başkanı Ali Uğur Çağal,  CHP İl Başkanı Ali Yücel Kurt, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, ADD Artvin Şube Başkanı Ahmet Biber, Türk Eğitim Sen Artvin Şubesi Başkanı ve Kamu Sen Artvin İl Temsilcisi İsrafil Bayrak, Yusufeli Eski Belediye Başkanı Yusuf Sağlam, MHP eski İl Başkanı Nedim Özer, Artvin adliyesi çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Emine Özer öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Beşağıl Köyü’ndeki aile kabristanlığında sonsuzluğa uğurlandı.

Annesinin vefat haberini sosyal paylaşım sitesindeki sayfasından dost ve akrabalarına duyuran Uğur Özer, duygularını şöyle dile getirdi; “Sevgili annem bu sabah, Hak’ka yürüdü. Mekânın cennet olsun anacım. Gülen yüzünle ve kalbimizde bir koca hüzünle uğurluyoruz seni.”

Haberin ardından kısa bir başsağlığı mesajı yayınlayan Türk Eğitim Sen Artvin Şubesi Başkanı ve Kamu Sen Artvin İl Temsilcisi İsrafil Bayrak; “Türk Eğitim Sen Artvin Şubesi, şube sekreteri Hüseyin Özer ve Türk Büro Sen Artvin Temsilcisi Uğur Özer’in değerli anneleri Emine Özer tedavi gördüğü Gazi Üniversitesinde Hak’kın Rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet Özer ailesine sabırlar temenni ediyorum. Ruhu Şad, mekânı cennet olsun” dedi.

Merhume Emine Özer Ali Nihat Özer’le evli olup 2 çocuk annesiydi. Merhumeye Allah’tan rahmet Özer ailesine başsağlığı diliyoruz.

Share
824 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?