logo

reklam

Tuzlaspor’un Artvinli Antrenöründen Memleketine Jest!

İstanbul’un önemli futbol kulüplerinden olan ve Ziraat Türkiye Kupası’nda aldığı sonuçlarla sürpriz üzerine sürprizlere imza atan Tuzlaspor’un başaralı antrenörü Eren Yılmaz’dan memleketine bir jest daha.

Artvinli hemşerimiz Eren Yılmaz, Yusufeli ilçesine yine forma jestinde bulundu. Geçtiğimiz günlerde bir ortaokula forma gönderen Eren Yılmaz, bu jestin ardından bir jestte daha bulundu. Yılmaz, kendisine ulaşarak forma talebinde bulunan Tekkale Ortaokulu’nun futbol takımına da forma göndererek bir kez daha gönülleri fethetti.

Okul Müdürü Talep Etti Eren Yılmaz Gönderdi

Artvin’in Yusufeli ilçesi Tekkale Ortaokul Müdürü Bilal Top, Artvin Yusufelili hemşerimiz Tuzlaspor’un antrenörü Eren Yılmaz’a ulaşarak okul futbol takımının forma eksikliği bulunduğunu ifade etti. Bu talep üzerine başarılı antrenör Eren Yılmaz, Tekkale Ortaokulu için formaları gönderdi. Gönderilen formalar Tekkale Ortaokulu Müdürlüğüne teslim edilirken, Tekkale Ortaokulu futbol takımı oyuncuları da formaları giyerek çekindikleri fotoğrafları Eren Yılmaz’a ulaştırarak teşekkür ettiler. Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Bilal Top, bu jestinden dolayı Eren Yılmaz’a teşekkür etti. Bilal Top açıklamasında; “ Ortaokul futbol takımının forma eksikliğini bulunuyordu. Okulumuzun forma eksiği vardı. Tuzlaspor Kulübün ‘de Alt Yapı Teknik Sorumlusu Olan Eren Yılmaz bizlerle irtibata geçerek forma eksiğimizi giderdiği için okulum ve öğrencilerimin adına çok teşekkür ediyorum. Böylesine yüreği güzel insanlara ihtiyacımız var. Öğrencilerim çok mutlu oldu. Eren abilerine çok teşekkür ettiklerini söylediler. Duyarlılığından dolayı ve bizleri burada unutmadığı için bende ayrıca teşekkür ediyorum. Spor hayatında başarılar diliyorum. Kendisi konunun çok fazla duyurulmasını istemese de bizler yine de kendisine basın yoluyla teşekkür etmek istiyoruz. İlimizden başka illere gitmiş ve bu yörenin insanlarına destek olabilecek noktalara gelmiş insanlara örnek teşkil etmesi için duyurulmasında yarar görüyoruz. Bu önemli bir duyarlılıktır. Biz Eren Yılmaz hocamızın oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Çok daha başarılı olmasını arzuluyoruz.” dedi.

Eren Yılmaz’ın arka arkaya yaptığı forma jestleri geleceğin büyük futbolcularının mutlu ederken, Yılmaz gönüller kazanmaya devam ediyor.

Etiketler:
Share
3163 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?
#

Tuzlaspor’un Artvinli Antrenöründen Memleketine Jest!” için 1 yorum

  1. Selçuk KELEŞ : diyor ki:

    Artvin Yusufeli Yağcılar Köylü Eren Hocaya başarılarının devamını dilerim. Halaoglu inşallah dahada iyi yerlere gelecek…