logo

reklam

“Türkiye’nin İsviçre’si Artvin, Biz Geldik!”

Sosyal paylaşım sitelerinin en çok takip edilen sayfalarından biri olan ‘biz evde yokuz’  bu ay Artvin ve yaylalarına geniş ver verdi.

 

Yaz aylarında tatilcilerin yoğun bir şekilde takip ettiği, sitelerden biri olan “Biz Evde Yokuz” isimli paylaşım sitesi bu ay Artvin ve yaylalarına geniş yer verdi.  Tatile giden vatandaşlar çektikleri fotoğrafları bu sitede yayınlıyor ve bunun üzerine insanlar tercihlerini buna göre yapıyor.

Yaz tatili tercihini Artvin’de kullanan bir grup tatilci, Şavşat’ta çekindikleri fotoları bu siteden paylaşımını yaptılar. Fotoların altına ise şöyle bir yazı eklediler, “Türkiye’nin İsviçre’si Artvin, Biz Geldik!”Dedik; madem doğanın en güzel mabetlerinden birine gidiyoruz, bunun tadı en iyi kampla çıkar. Dağlara çıkıp, kamp ateşimizde ilk yemeğimizi yiyip, sonsuz yıldızla örtülü çadırımıza çekilir çekilmez anladık ki çok isabetli bir karar vermişiz.

DİMES GO Kayısı kutusu üzerindeki Artvin rotasını keşfetmek için buradayız. Geçenlerde yaptığımız Mersin rotasının rehberlerini bitirdik, web sitemizden okuyabilirsiniz.

Artvin’i gezmeye Şavşat Balık Gölü’nde başladık, onu da çok sevdik, 2 gündür bir ayrılamadık gitti.  Yani daha Artvin’i bilmiyoruz ama sizin aranızda kesin Artvinliler ve buraları gezip görenler vardır. Işığımızsınız; nerelere gidelim, nerede ne yiyelim? Tüm tavsiyelerinizi dört gözle bekliyoruz” dediler.

Share
1238 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?