logo

Türkiye Üçüncüsü Artvin’e Döndü

22 – 29 Temmuz 2015 tarihleri arasında Muğla’da yapılan Üst Minikler Ferdi Boks Türkiye Şampiyonası’nda İlimiz Sporcularından Muhammet Ali Altun Türkiye Üçüncüsü olarak ilimiz adına başarıya imza attı.

Türkiye Üçüncüsü olan Muhammet Ali Altun, Antrenörlüğünü yapan ve aynı zamanda babası olan eski boksör Nurtekin Altun ile birlikte Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’i makamında ziyaret ettiler. İlk resmi müsabakasında çıktığı maçlarda sadece bir yenilgi alarak Türkiye Üçüncüsü olan Muhammet A. Altun’un babası ” İmkanlar verildiği takdirde bu derecenin daha yukarı çıkacağını iddia ediyorum. Antrenmanlarımız ve yarışma boyunca sponsorluğumuzu üslenen Nusret Özer’e, Artvin Gençlik ve Spor Kulübüne teşekkür ediyorum. Aynı zamanda desteklerini esirgemediği ve ziyaretimizi kabul ettiği için Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Bahattin Yetim’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bahattin Yetim, ziyaretten memnun olduğunu dile getirdi ve ” Sporda dereceler, şampiyonluklar kolay elde edilmez, Gayreti ve başarısından dolayı sporcumuzu tebrik ediyorum. Sporculuk hayatı boyunca Muhammet Ali’nin kurum olarak yanındayız” dedi.

Share
509 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?