logo

Türkeş, Vefatının 19. Yıldönümünde Mevlid Programı İle Anıldı

Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanlığı tarafından “Başbuğ Alparslan Türkeş ve Şehitlerimiz” isimli mevlid programı düzenlendi‏.

 

Kuranı Kerim okunan ve ilahiler söylenen program Artvin Merkez halitpaşa Camii’nde düzenledi. Artvin MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, Artvin Belediyesi’nin MHP’li Belediye Meclis Üyesi Tahsin Aslan, Türkiye Kamu-Sen Artvin il Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Artvin Şube Başkanı İsrafil Bayrak,  Artvin Ülkücü İşçiler Dernek Başkanı Turgut Atasoy, MHP Artvin Eski İl Başkanı  Nedim Özer ve birçok Alparslan Türkeş sevdalısı mevlid programına katıldı.

Ülkücü gençlerin Kuran okuduğu ve ilahiler söylediği programda duygu dolu anlar yaşandı. Programın sonunda şehitlere ve Alparslan Türkeş’e dualar edilirken, vatanın birlik ve beraberliği için dualar edilerek mevlid programı sona erdi.

Programın sonunda Artvin Ülkücü İşçiler Dernek Başkanı Turgut Atasoy açıklama yaptı. Atasoy; “Başbuğ Alparslan Türkeş’imizin 19. vefat yıldönümü devriyesinde Halitpaşa camiinde Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanlığının organizasyonu ile mevlidi şerif okundu, tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. Bu programları yurt genelinde yapıldı. Alparslan Türkeş başta olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhlarına hediye ettik. Allah kabul etsin” dedi.

Share
390 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?