logo

Turizm Yatırım Destek Programı Açıklandı

Turizm yatırımları için 2015 Yılı Mali Destek Programı DOKA tarafından açıklandı. Bu destek programından yararlanmak almak isteyen yatırımcılar, ATSO (Artvin Ticaret ve Sanayi Odası) bünyesinde hizmet veren ABİGEM Temsilciliği’ne başvurarak profesyonel destek alabilirler.

ABİGEM Artvin Temsilcisi Yaşar Kars konuyla ilgili olarak ATSO kanalıyla şu bilgileri aktardı; “ABİGEM “Kamu ve Özel Sektöre” yönelik her türlü danışmanlık hizmetleri veren İlimizdeki en yetkin temas noktasıdır. Bu anlamda başta KOBİ’lerimiz olmak üzere tüm yatırımcılarımız, bize gelerek en doğru şekilde bilgi ve destek alabilirler.

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı, 19 Mart 2015 tarihi itibariyle “Yenilikçi Yöntemlerle Turizmin Geliştirilmesi Mali Destek Programı” kapsamında, proje teklif çağrısı ilanına çıkmış bulunmaktadır. Bu program kar amacı güden ve turizm alanında faaliyet gösteren firmalara yöneliktir.  Programın amacı ise;  yenilikçi turizm anlayışıyla turizmde çeşitliliğin, kalitenin ve konaklama sürelerinin artırılması olup, bütçesi 18.000.000 TL’dir.

Ayrıca “Tarihi, Kültürel Ve Doğal Değerlerin Korunması Ve Geliştirilmesi Mali Destek Programı” kapsamında Kamu Kurumu ve Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşlarına yönelik olarak, 15.000.000 TL bütçeli proje teklif çağrısı DOKA resmi internet sitesinden yayımlanmıştır.  Proje sunumlarında KAYS Üzerinden Son Başvuru Tarihi: 12.06.2015 Saat 23.59 Proje Dosyasının Ajansa Son Teslim Tarihi: 19.06.2015 Saat 17.00’dir. Yatırımcılar, ATSO’na veya DOKA Artvin Yatırım Destek Ofisine gelerek bilgi alabilirler.”

ATSO-BHİ

Etiketler:
Share
541 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?