logo

Tüm Bel Sen ile Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Şavşat Belediyesi ile Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen) arasında başkanlık makamında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

 

Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesinin imza törenine, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Başkan Yardımcısı Özcan Arslan, Tüm-Bel-Sen Rize Şube Başkanı Mustafa Kalyoncu, Sayman Bayram Fazlıoğlu, Zabıta Amiri Yılmaz Durmuş, Yazı İşleri Müdürü Filiz Özcan katıldı.

Toplu iş sözleşmesi üzerinde görüşülen bütün maddelerde uzlaşmaya varılarak toplu iş sözleşmesi imza altına alındı. İmza töreninde kısa bir konuşma yapan Mustafa Kalyoncu:; “Sayın Belediye Başkanımız geçtiğimiz yıl zaten çalışan arkadaşlarımızın sosyal haklarının tamamını en üst seviyeden yapılmasını istemişti. Bu yıl değişiklik yapmamıza gerek kalmadı. Çalışan arkadaşlarımız zaten haklarını tam olarak alıyor. Hassasiyetinden dolayı sayın başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk yaptığı konuşmada; “Belediyemizde çalışan tüm arkadaşlarımız özveriyle işlerini yapmaktalar. Bunun için de herkesin hakkını tam olarak almasını isterim. Geçen yıl sözleşmede iyileştirmelerle imzalamıştık. Arkadaşların bu yıl fazladan bir talebi olmadı. Özverili çalışmalarından dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İmza töreni imzaların atılması ve çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Share
555 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?