logo

Tuba ve Okan Çifti Galatasaray Formasıyla Bir Ömre İmza Attılar

Nevin-Haciali Gürakar ailesinin kızları Muhasebeci Tuba Gürakar ile Serpil-İsrafil Gültekin ailesinin oğulları Harita Mühendisi Okan Gültekin, bir ömre imza atarak nikâhlarını kıydılar.

 

Aileleri ve özel arkadaşları huzurunda Artvin Belediyesi Nikah Salonu’nda bir ömre imza atan gençler Galatasaray forması giymiş halde geldiler. Davetliler arasında da Galatasaray forması giymiş arkadaşları da onlara eşlik etti.

Artvin Belediyesi Nikah Salonu’nda 25 Ekim’de kıyılan nikahta şahitlik edenlerin üçünün de bekar olması ise dikkat çekti. Nikah sonrası nikah ve Galatasaray Forması ile imza atan Tuba ve Okan çifti gazetecilere kısa bir açıklama yaptı. Gelin Tuba Gültekin, “Bugün hayatımızın en önemli, bizim için asla unutulmayacak bir tarih. Eşim Okan Gültekin ile bir ömre imzamızı attık. Hastalıkta, sağlıkta, her şartta her koşulda bir ömür boyu birlikte yaşayacağız.

Nikahımıza Galatasaray formasıyla gelişimiz ortak karar. Ben de eşimde Galatasaraylıyız. Galatasaray aşkı bizim aşkımız bir araya gelince mutluluğumuz daha da arttı.”dedi.

Damat Okan Gültekin, nikâh için salonda bulunan arkadaşlarına teşekkür etti. 27 Ekim’de tüm dostlarını davet eden Gültekin, “Bugün 25 Ekim. Eşim Tuba’nın da dediği gibi bizim için hayatımızın çok önemli bir dönüm noktası. İki imza bir ömür için atıldı.

Düğünümüze tüm dostlarımızı bekliyoruz. Galatasaray aşkı çocukluğumdan beri vardır. Tuba’da Galatasaraylı olunca Galatasaray formasıyla nikâhımızı kıydırdık. Şahitlerimiz, arkadaşlarımıza ve bizi yalnız bırakmayan yerel medya çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.”dedi.

CHP İl Başkanı Ahmet Biber gençleri Nikah Salonu’nun önünde tebrik ederek, günün anısına birlikte fotoğraf çekindi. Gençlere mutluluklar diledi.

Share
376 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?
#

Tuba ve Okan Çifti Galatasaray Formasıyla Bir Ömre İmza Attılar” için 1 yorum

  1. OĞUZ BATUM : diyor ki:

    AŞK💛❤️💛❤️💛❤️💛❤️💛❤️💛❤️