logo

Trabzon’da Artvin’in Sesi Oldular

9 Mart 2010 tarihinden bu yana hizmet veren Trabzon Artvinliler Derneği’nin Üçüncü Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa yeniden Ahmet Külekçi seçildi.

Külekçi Yeniden Başkan

Trabzon’da yaşayan Artvinlilerin dayanışması ve kaynaşması ile birlikte Artvin’in sorunlarına yönelik gösterdikleri hassasiyet ve duyarlılıkla dikkatleri çeken Trabzon Artvinliler Derneği Üçüncü Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Dernek başkanlığına mevcut başkan Ahmet Külekçi yeniden seçildi.

Hedefimize Ulaşamadık Üzgünüz!

9 Mart 2010 tarihinde kurulan derneğin geçen 6 yıllık zaman dilimi içinde önemli hizmetleri olduğunu belirten başkan Külekçi; “En büyük hedefimiz hasta yakınları ve öğrenciler için Trabzon’a bir Artvin misafirhanesi ve öğrenci yurdu kazandırmaktı. Ne yazık ki bütün çabamıza rağmen bu noktada başarılı olamadık. Sesimizi duyurmak için çok çırpındık. Bunun ne kadar acil bir ihtiyaç olduğunu anlatmaya çalıştık, ne olursa olsun mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

6 Yılda Çok Şeyler Yaptık

Trabzon’da Artvin’in sesi kulağı ve gözü olma noktasında 6 yıl içinde çok şeyler yaptıklarını belirten başkan Külekçi; “Gücümüzün ölçünde hemşerilerimizin her türlü sorunlarının yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. 7 Mart Kurtuluş geceleri ilk kez Trabzon’da düzenli yapılmaya başlandı. Genç bir ekibiz, destek verilir ve sahip çıkılırsa daha iyi hizmetler vereceğiz elbet de” şeklinde konuştu.

Ahmet Külekçi başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Hasan Murat Şahin,Serkan Coşkun,Hakan Kuru ve Erdem Dizdar.

Vali Cirit Ve Başkan Kocatepe’ye Teşekkür

Son Valiler kararnamesiyle birlikte Artvin’deki görevi sona eren Artvin Valisi Kemal Cirit’in derneklerine gösterdiği sahiplenme ve duyarlığa teşekkür eden Külekçi şunları söyledi: ”Sayın Valimiz her zaman yanımızda oldu,destek verdi.Derneğimiz ve Trabzon’da yaşayan Artvinliler adına kendisine teşekkür ediyorum.Aynı şekilde Artvin Belediye başkanımız Mehmet Kocatepe’de sağ-olsun bizi yalnız bırakmıyor, yanımızda yer alıyor.Elbette hepimizin ortak sevdası Artvin’in daha çok tanıtılarak yerli ve yabancı turizmden istediği payı alması.Bizim de bunda bir katkımız oluyorsa ne mutlu bize.”

Etiketler: » » »
Share
777 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?