logo

Tolga Gül’ün Acı Günü

Gül Ailesi Bu Kez Annelerini Kaybetti

Artvin’de uzun yılardır gazetecilik yapan Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) eski Başkanı ve Artvin Çoruh Postası gazetesiyele www.08olay.com İnternet Haber Portalı imtiyaz sahibi Tolga Gül ve Artvin Esnaflarından Hakkı Gül’ün annesi Nazmiye Gül (77) hayatını kaybetti.

Kalp yetmezliği, tansiyon ve buna bağlı hastalıklar nedeniyle uzun zamandır tedavi gören 77 yaşındaki Nazmiye Gül dün gece hayata gözlerini yumdu. Artvin’de uzun yılardır gazetecilik yapan Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) eski Başkanı Tolga Gül ve Artvin Esnaflarından Hakkı Gül’ün anneleri olan Nazmiye Gül hastalığına yenik düştü.

Bir buçuk ay önce babalarını kaybeden Gül ailesi, bu kez annelerinden gelen haberle yıkıldı. Hastalığı nedeniyle rahatsızlanan ve Artvin Devlet Hastanesinde kaldırılan Nazmiye Gül dün gece hayata gözlerin yumdu. Evli dört çocuk annesi olan Nazmiye Gül 14 Ekim Çarşamba günü ikindi namazına müteakiben bir buçuk ay önce Şara mezarlığına defnedilen eşi Resul Gül’un yanına defnedilecek.

Bir buçuk ay önce babalarını kaybeden Hakkı ve Tolga Gül’ün meslektaşları ve yakınları, Vefat haberini alır almaz kendisini devlet hastanesinde ziyaret ederek taziyede bulundular. Bizde gazetemiz çalışanları olarak merhumeye Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Etiketler: » » » »
Share
1121 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?