logo

reklam

Tolga Gül: Acımıza Ortak Olanlara Minnettarız

Tolga Gül: Ailemiz adına acımıza ortak olan herkese teşekkür ediyorum

Geçtiğimiz Cumartesi günü geçirdiği kalp krizi sonrasında vefat eden Resul Gül’ün oğlu Gazeteci Tolga Gül, acılarını paylaşan herkese teşekkür ederek, bu acı günde dayanma gücünü arttıranlara minnettar olduklarını söyledi.

PTT Emeklisi ve eski esnaflardan Resul Gül, geçirdiği kalp krizi sonucunda vefat etmişti. Geçtiğimiz Pazar günü şara mezarlığında toprağa verilerek ebedi istirahatgahına uğurlanan Resul Gül’ün ailesi ve yakınları adına Gazeteci Tolga Gül, acılarını paylaşanlara teşekkür ederek, zor günlerde ayakta kalmalarında herkesi büyük payı olduğunu ifade etti. Gül ailesi adına açıklama yaparken, “ Babamızı kalp krizi sonucunda kaybettik. Kalp krizi geçirdiği anlarda olaya anında müdahale etmeye çalışan 112 çalışanlarına teşekkür etmek istiyoruz. Ardından Artvin Devlet Hastanesi acil servis doktor ve personeline minnettarlığımızı ifade etmek istiyoruz. Kalp krizinin üzerinden zaman geçmesine karşın babamızı geriye döndürebilmek adına yoğun gayret gösterdiler. Çabalarımız babamızı hayatta tutmaya yetmedi. Babamızın vefatı anında yanımızda olan dost ve akrabalarımıza, basın camiasındaki değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizi o zor anda yalnız bırakmadılar. Babamızın vefatı kısa sürede tüm Türkiye tarafından duyuldu. Bunda ilimizin basın camiasının rolü büyüktü. Bu nedenle Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve Yönetim Kurulu’na, Artvin Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Kars ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İlimizdeki tüm basın camiasına teşekkür ediyorum, şahsımın acısında ciddi derecede ortak oldular. Aradılar, sordular, bizzat yanımızda bulundular. Acıma ortak oldular. Sağ olsunlar var olsunlar” dedi.

Bu derece sevenimizin olması bizi duygulandırdı

Babalarının cenazesi dolayısıyla bu derece sevenlerinin olduğunu bir kez daha anladıklarını ifade eden Tolga Gül, “Babamız Resul Gül yıllarca PTT’ye emek vermiş memurlardandı. Emekli olduktan sonra ise Halit Paşa caddesinde evimizin altında bakkal işletmeciliği yapmıştı. Gerek memuriyetten arkadaşları gerekse de bakkal işlettiği dönemdeki esnaf arkadaşları ile büyük küçük tüm müşterileri acımıza ortak oldular. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Babamızın vefat haberini aldıktan sonra dost ve akrabalarımız, babamızın ve bizlerin arkadaşları yanımızda oldular. Gerek babamın yeğenleri, torunları ve arkadaşları gerekse de annemizin yakınları bizleri yalnız bırakmadılar. Kendilerine minnettarız. Babamızın cenaze merasimine katılım oldukça yüksek oldu. Başta Valimiz Kemal Cirit başta olmak üzere bürokratlarımız, başta Milletvekilimiz Uğur Bayraktutan olmak üzere tüm siyasilerimiz, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Demirhan Elçin olmak üzere tüm esnaf teşkilatımız, yine eski ve yeni siyasi isimlerimiz, bürokratlarımız, stk temsilcilerimiz, dost ve akrabalarımız, babamızın ve biz Resul Gül’ün evlatlarının ve yeğenlerinin arkadaşları, Nazmiye Gül’ün kardeşleri, yeğenleri ve torunları,  basın camiasındaki meslektaşlarım bizzat katılarak o zor anlarda dayanma gücümüzü arttırdılar. Kendilerine minnettarız. Ayrıca cenazeye katılamayarak telefonla acımızı paylaşan, bizzat mesajlar atarak üzüntülerini dile getiren herkese teşekkür ediyoruz. Acı günümüzde bizlere destek oldukları için her birine ayrı ayrı minnettar olduğumuzun bilinmesini isterim. Gül ailesi adına hepsine teşekkür ediyorum. Bir şekilde dile getiremediğim, kendilerinden de bahsetmediğini unuttuğum insanlar olabilir. Bize katkı sağlayan, yanımızda olduklarını hissettiren herkese minnettar olduğumuzu belirtirken, sevildiğimizi bir kez daha görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile ile Allah babamızın mekanını cennet eylesin derken, herkese sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyoruz” diyerek sözleri tamamladı.

Etiketler: » »
Share
925 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?