logo

Temizlik Personeline Kışlık Elbise Dağıtıldı

Temizlik personeliyle düzenlenen toplantıda kış şartlarına dayanıklı 2 takım kışlık temizlik kıyafeti ve çizme verildi.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve Başkan Yardımcıları Erkan Yazan ile Zafer İnce, Artvin Belediyesi Temizlik birim personeliyle istişare toplantısı yaptı.

Artvin Belediyesi Nikâh memurluğu toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda yürütülen temizlik çalışmaları, vatandaş talepleri, temizlik personeline elbise dağıtımı, personel davranışları hakkında genel değerlendirme yapıldı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, temizlik personelinin yaptıklarının meşakkatli bir iş olduğunu söyledi. Temizlik personelinin kurumun en onurlu kişileri olduğunu ifade eden Kocatepe, “Tüm temizlik personelimize gösterdikleri çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Daha güzel ve temiz bir Artvin için sizlerden biraz daha titiz çalışma bekliyorum. Çünkü bu güzel şehrimizin sokakları sizlerin. Sizler bu şehri güzelleştiren ve Belediyenin halkla en çok iç içe olan yüzüsünüz. 2016 yılıyla birlikte bütün temizlik ekibimiz tek tip elbise giyineceksiniz. Giyiminizden hal ve hareketlerinize kadar en iyi şekilde belediyemizi temsil edeceksiniz. Şimdiden hepinizin yeni yılını kutlar, başarılı bir yıl geçirmenizi diliyorum” dedi.

Temizlik biriminden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Zafer ince, daha güzel ve temiz bir çevre için herkesten biraz daha fedakârlık beklediğini belirterek temizlik çalışmalarından, personelin giyim ve vatandaşla iletişimi, karşılaşılan sorunlara kadar birçok konuda yapılması gerekenleri anlattı.

( Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü )

Etiketler: » » » » »
Share
605 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?