logo

Tekerlekli Sandalyesine Kavuştu

tekerlekli sandalye

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’den talepte bulunduğu tekerlekli sandalyesine kavuştu.

Yürümekte güçlük çeken nefes darlığı hastası 65 yaşında ki Ali Aksoy Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’den talepte bulunduğu tekerlekli sandalyeyi Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Aksoy’u evinde ziyaret ederek teslim etti.

Artvin Merkez Çarşı Mahallesinde ailesiyle birlikte yaşayan Ali Aksoy, 3 yıldır tüpe bağlı yaşadığını belirterek şunları söyledi. Aksoy, “ Uzun yıllar sigara içtim. Nefes darlığı çekmeye başladığımı anlayınca sigarayı bıraktım ama iş işten geçmişti. Doktora gittiğim de nefes darlığının ileri boyuta geldiğini ve tüp kullanmam gerektiğini söyledi. 3 yıldır evde tüplere bağlı yaşıyorum. Dışarı çıkmakta yürümekte çok zorlanıyorum. Tekerlekli sandalyeye ihtiyacım vardı. Başkanımız Mehmet Kocatepe’den Allah razı olsun talebimizi karşılıksız bırakmadı. Eşimin yardımıyla artık rahat şekilde gezebileceğim. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum “dedi.
Hepimiz bir engelli adayıyız diyen Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana engelli, hasta ve yaşlı vatandaşlarımızın hep yanında olduk. Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe’nin bu konularda hassasiyeti oldukça çok. İhtiyacı olan vatandaşlarımıza imkânlar doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ali amcamızda Başkanımızdan ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi talep etmişti. Bizde amcamızın bu isteğini yerine getirdik. Kendisine Allahtan acil şifalar diliyorum” dedi.

ABBB

Share
419 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?