logo

Tayini Çıkan Jandarma Komutanına AGC’den Ziyaret

Artvin’de iki yıl görev yapan İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çelik’i Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.

 

İki yıl Artvin’de görev yapan ve görev süresi sona eren İl jandarma Komutanı Albay Mustafa Çelik’e Artvin Gazeteciler Cemiyet Başkan Zeki Alkan ve Yönetim Kurulu üyesi Orhan Sevinç,  Erkan Atasert, muhabir Adem Güngör ve Yusuf Okur ziyaret etti. Göreve geldiği günden itibaren Artvin halkıyla kurduğu iyi ilişkiler ve başarılı çalışmalarla nitelendirilen İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çelik’e yeni görev yerinde başarılar dileyen Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, ilimize verdiği hizmetlerden dolayı da teşekkür etti.

Artvin’in istisnai bir il olduğunu ifade eden, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çelik, Artvin’de yaşadığı birkaç güzel anısını anlatarak “Artvin İstisnai bir bir kent Artvin’i ve Artvinliyi asla unutmayacağım” dedi. Muhabir arkadaşlarla iyi ilişkiler içinde olduğunu ifade eden Çelik, “Her etkinlikle gözlerimiz onları arıyor başarılı ve önemli bir görev üstleniyorlar kedilerini iş hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Ardında Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, Artvin’de gerçekleştirdiği görev süresince verdiği emeklerden dolayı İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çelik’e Artvin hatırası tablo hediye etti.  Görüşme daha sonra temennilerle son buldu.

Share
2969 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?