logo

Tartışılan Adam Selman Güney’den Cevap Geldi

 

Selman Güney: AK Partimizin yapmış olduğu hizmet ve yatırımlar son 50 yıldır hiçbir siyasi iktidar tarafından yapılmamıştır

Artvin’de son günlerde gündeme gelen İl Genel Meclis Üyesi Selman Güney’in facebook mesajına ilişkin CHP’nin eleştirilerine tartışılan isim olan Güney’den cevap geldi. Güney, AK Parti’nin yapmış olduğu hizmet ve yatırımların son elli yılda yapılmadığına dikkat çekerek hizmet ve yatırımların halkın talepleri doğrultusunda gerçekleştiğini ifade eder iddialara yanıt verdi.

AK Parti’nin il genel meclis üyesi Selman Güney, CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin’in kendisi hakkında yaptığı eleştirilere yanıt verdi. Güney, “ Halka Hizmet Yolunda Elli Yıldır Yapılmayanları yapıyoruz” dediği açıklamasında AK Parti’nin teşkilatlarıyla seçilmişlerinin istişarelerinden büyük yatırım ve hizmetlerin ortaya çıktığını vurguladı. Güney, CHP Merkez ilçe başkanına cevap verirken; “ Değerli hemşerilerim Artvin halkı Halka Hizmet Hakka hizmet prensibiyle hizmetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Son on yılda ilimizde KÖYDES tarafından yapılan hizmet ve yatırımlar beklide 50 yılda yapılmamıştır. İlimizde KÖYDES çalışmaları büyük memnuniyet yaratmış ve halk tarafından beğeni almıştır. Çok şükür şu anda AK Parti döneminde yolu olmayan köy mezra ve yerleşim birimi kalmamıştır. AK Partimizin yapmış olduğu hizmet ve yatırımlar son 50 yıldır hiçbir siyasi iktidar tarafından yapılmamıştır. İlimizde bu dönemde de hizmetler kesintisiz devam etmektedir.

KÖYDES yatırımları her kesimden gelen talepler teknik ekip tarafından incelenerek öncelik durumlarına göre programlanıp uygulanmaktadır.  Yani hizmet ve yatırımlar halktan gelen talep ihtiyaçlara göre uygulanmaktadır. Bu hizmet ve yatırımlardan rahatsız olan bazı siyasi çevrelerin olduğunu görmekteyiz. Basına yansıyan bilgiler çarpıtılarak maksadın dışına taşınmak istenmiştir. Bizler daha iyi yapmak için çalışmalarımızı halkımızla ve teşkilatımızla da istişare ederiz bundan yadırganacak bir husus yoktur. Basına yansıyan bilgi bu kapsamada yapılan bir çalışmanın farklı ve çarpıtılarak yansımasıdır. Siyaseten halktan yetki almış ve iktidar olmuş kişiler kendi görev dahilinde çalışır teşkilat mensuplarıyla istişare eder nihai kararı verir. Yani siyasette herkes bulunduğu makamın işini istişare ederek yapar. Çalışmalarımızı hizmet öncelikleri ve uygulana birlik durumuna göre belirleyerek ve teşkilatımızı da bilgilendirerek hizmete devam etmekteyiz” ifadelerine yer verdi.

Share
1233 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?