logo

reklam

Sporun En’leri Ödüllendirildi

Amatör Spor Haftası Kapanış Programında Artvin’de ki Sporun En’leri ödüllendirildi.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı 2015 faaliyet programında yer alan 12-18 Ekim tarihleri arasında yapılan Amatör Spor Haftası kapanış programı bisiklet yol yarışı ile son bulurken Sporun En’lerine ödülleri verildi.

Artvin Valilik önünde Cumartesi günü düzenlenen Sporun En’leri ödül töreninde Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve Artvin Belediye Spor Kulübü Basketbol Takımı da izmir escort ödüle layık görüldü.

Kocatepe’ye Sporun EN’leri “Destek”  Ödülü

Amatör Spor Haftası Kapanış programında Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Sporun En’lerine verilen ödüllerde Artvin’de spor tesislerinin yapılmasında, spor turizmi adı altında birçok organizasyonun getirilmesin de çok büyük katkıları olan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye ‘ Spor Genel Müdürlüğündeki görevlerinden beri Artvin’e spor anlamında her şeyi getirmeye çalışan ve ilimizde spor turizmi adı altında birçok organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan, spor aktivitelerine en fazla destek veren kamu görevlisi olarak’ ödül verildi.

Ödülünü Artvin Valisi Kemal Cirit’ten alan Başkan Kocatepe, kendisini bu ödüle layık görenlere teşekkür ederek “Artvin’in geleceği Eğitim ve Spor’da olduğu için bizde elimizden geldiğince her türlü konuda destek oluyoruz. Artvin her şeyin en güzeline en iyisine layık. Geçmişte yaptığımız hizmetlerin daha fazlasını yapmak için çalışıyoruz”dedi.

Basketbol takımına EN iyi Seyirci Ödülü

Artvin Belediyesi Spor Kulübü Basketbol takımı geçtiğimiz sezon oynadığı maçlarda ful çeken seyircisiyle Sporun En’leri ödül törenin de en fazla seyirciyle buluşan takım olarak ödüle layık görüldü.

Amatör spor haftası kapanış programında düzenlenen Sporun En’leri ödül törenin de sunucu,  ‘2015 yılında en fazla seyirciyle buluşan ve ilimizi Türkiye Bölgesel Basketbol Liginde temsil eden Artvin Belediye Spor Kulübü Basketbol Takımı’nı sahneye davet etti. Artvin Belediye Spor Kulübü Başkanı Zafer İnce, sporcular ve seyirciler adına ödülünü Vali Kemal Cirit’ten aldı.   Teşekkür konuşması yapan Başkan İnce, öncelikle bu ödülü bizlere hak ettiren taraftarlarımıza, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye teşekkür ederek bu yılda aynı başarıyı yakalamak için taraftarın desteklerine ihtiyaçları olduğunu söyledi.  İnce, “ Sporcularımızın başarısında en önemli etken olan taraftar gerçeğidir. Evimiz de oynadığımız maçlar da siz değerli taraftarlarımızın desteğiyle büyük başarılara imza attık. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda siz değerli taraftarlarımızın ve Sayın Başkanımız Mehmet Kocatepe’nin destekleriyle daha güçlü takımları dize getireceğiz” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Sporun EN’leri ödülüne layık görülenler şu şekilde oldu.

Spor Genel Müdürlüğündeki görevlerinden beri Artvin’e spor anlamında her şeyi getirmeye çalışan ve ilimizde spor turizmi adı altında birçok organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan, spor aktivitelerine en fazla destek veren kamu görevlisi Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Birçok organizasyonda sponsorluk yapan, spora maddi anlamda destek veren iş adamı Nevzat güven, Artvin’de en uzun süre gönüllü olarak Federasyon İl Temsilciliği yapan Erol Çağal, Uzun yıllar Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde görev yapan İl Müdürlüğü görevinde Amatör Spora destek olan ve başarılı çalışmalar yapan Mustafa Naci Durmuş, 2015 yılında en fazla seyirciyle buluşan ve ilimizi Türkiye Bölgesel Basketbol Liginde temsil eden Artvin Belediye Spor Kulübü Basketbol Takımı, en başarılı kulüp takımımız Kulüpler Arası Halk Oyunları Türkiye birincisi Artvin Anadolu Lisesi G.S.K , okul Sporları Kayak Türkiye Birinciliği Alp Disiplini dalında Türkiye ikincisi olan Murat Yazan ve Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan sporcumuz Muhammet Ali Altun’ a Amatör Spor Haftası Sporun En’leri plaketleri takdim edildi.

Share
517 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?