logo

Spor Denizde Güzel

Denizbank Artvin Şubesi, Artvin Çoruhspor’a destek amaçlı olarak Cuma günleri takım formaları ve atkılarıyla çalışma kararı aldı.

 

Deniz Bank Artvin Şube Başkanı Akan Sancar konuyla ilgili yaptığı açıklamada, banka personeli olarak Çoruh Spor Kulübü’nün iç saha maçlarını sürekli takip ettiklerini, oynanan futboldan oldukça memnun olduklarını ifade etti.  Sancar, “önümüzdeki yıl şampiyonluk hedefleri olan merkez temsilcimiz Çoruhspor’a sadece Statta destekle yetinmediler. Cuma günleri kulübünün atkı ve formasıyla şubelerinde çalışarak daha çok spor severe ve taraftar kitlesini müsabakalara getirmek  düşüncesindeyiz” dedi.

Banka müşterilerinin de maçlara gelmelerini teşvik etmek amaçlı bir çalışma yaptıklarını belirten Sancar, müşterilerimizden çok güzel tepkiler topladık, Hopa’da amatör müsabakada görüldüğü gibi 10 bin taraftarın maç izlemesi artık Artvin halkının futboldaki özleminin küçümsenmeyecek boyutlarda olduğunu vurguladı. Sancar, “Bu güne kadar Artvin merkezde bölgesel ligde 15 yılı aşkın süredir takımının olmaması üzücü durumdur. Önümüzdeki sezon Çoruhspor bizlerinde desteğiyle daha fazlasını Artvin iline yaşatacak ve 2016/2017 sezonunda rakip kim olursa olsun bölgesel amatör ligine çıkacaktır. Denizbank olarak diyoruz ki “o sene bu senedir”. Allah’ın izniyle takımımız 2016/ 2017 sezonunda şampiyon olacak hep birlikte bu coşkuyu sevinci hep beraber formaları giyerek caddelerde  turlar atarak horon teperek kutlayacağız biz Denizbank Artvin şubesi  olarak Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu, antrenör ve sporcularına güveniyoruz başarılar diliyoruz. Takımımıza destek anlamında genel müdürlükle görüşmeler devam ediyor önümüzdeki süreçte Denizbank olarak takımımıza çok daha fazlasını yapacağız bundan emin ola bilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı ve beraberindekiler adına yönetim kurulu Başkan yardımcısı Mete Akın’da, Denizbank’ın tüm personelinin atkı ve formalar giyerek şubede çalışmalarından çok memnun olduklarını tüm personele desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz , müdür beyin belirttiği gibi 15 yılı aşkın süredir futbol Artvin ve ilçelerinde bitmiş durumdaydı Artvin Çoruhspor olarak lige katılmamız ardı ardına gelen projelerimiz futbol okulu eğitimimiz  diğer ilçe takımlarında da heyecan yaratması sonucu tüm kulüplerde bir hareketlenme ve yönetimler yenilenerek ekonomik destekler artırılarak transferler ardı ardına gelmesi bir anda ilimizde futbolu gündemin ilk maddesi yaptı müsabakalardaki heyecan tribünlere  toplanan 10 bin taraftar ulusal basınında dikkatini çekti ve tüm kanallarda Artvin’deki futbol müsabakasından söz etmeye başladı. Önümüzdeki sezonla birlikte bu süreç daha da ileri noktalara gidecektir. Hopaspor bölgesel amatör lige çıkabilirse profesyonel lig için mücadele edecek heyecan daha da artacaktır. Artvin Çoruhspor bu sezon bölgesel amatör lige çıkmak için mücadele edeceğiz. 2016/2017 sezonunda takımımıza bölgesel amatör lig tecrübesi olan 8 futbolcu daha kadromuza dahil edeceğiz  transfer görüşmelerimiz devam ediyor bu transferler sonuçlanınca sizlerle paylaşacağız. Bu transferlerle takımımız şampiyonluğun en güçlü adayı olacak ve yıllar sonra futbol ilimizde artık sürekli gündemde olacak yaşlısıyla genciyle statlar dolacak ve taraftar sabırsızlıkla hafta sonunu bekleyecektir. Günümüz itibari ile sosyal medya ile taraftar anlık olarak takımlarındaki  gelişmeleri takip edebiliyor ve anında toplana biliyorlar  takımlarına antrenman ve müsabakalarda destek olmaktalar  buda tüm takımları müthiş bir şekilde motive etmektedir. Bu gün Denizbank’ın yapmış olduğu bu güzel etkinlik sosyal medya sayesinde il içinde ve diğer illerdeki binlerce Artvinli ye ve Çoruhspor taraftarına anında ulaşacaktır. Denizbank’ın bu davranışı bir çok kurum ve kuruluşa örnek olacaktır, bu vesile ile sayın müdürüm ve tüm personeline bir kez daha Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu olarak  çok teşekkür ediyorum” dedi.

Share
623 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?