logo

Şirinevler’in Ortasında Artvin Dönercisi

 

Artvinli hemşerilerine ve Şirinevler halkına dev döner ikramı

Artvin Dönerinin ünü tüm ülke geneline yayılmış durumda. İstanbul’un önemli semtlerinden biri olan Şirinevler’in ortasında Şirinevler Sahara Köftecisi dönerin ününü daha da yaymak için önemli bir kampanyaya imza attı. İşyerinde hafta sonları döner satışlarına başlayan Şirinevler Köftecisi Salih Özkan, 50 kiloluk dev döneri Artvinlilere ve Şirinevler’deki döner meraklılarına ikram etti. Sahara Köftecisinin döneri ise büyük beğeni kazandı.

Bu Döneri Yiyen Memnun Yemeyen Pişman

İstanbul Şirinevler’de yaklaşık 7 yıldır köfte salonu işleten Artvin Şavşatlı Hemşerimiz Salih Özkan, ilginç bir kampanyaya imza attı. Hafta sonları döner satışlarına başlayan Sahara Köftecisi, Artvin’in dönerini tanıtmak için döner satışlarının ilk açılış gününde elli kiloluk dev bir döner hazırlatarak müşterilerine ve Artvinlilere ikram etti. 7 Yıldır Şirinevlerde Köfte salonu işleten Salih Özkan, bu kampanya ile hem dönerini bir sınava sokmuş oldu hemde müşterilerinin sadece gözlerine değil midelerine de tanıtım yapmış oldu. Şirinevler Mahallesi Mahmutbey Caddesi 2 Numara adresinde hizmet veren İstanbul Şirinevler Sahara Köftecisi Şavşat usulü kokulu peynir eritmesi, Artvin usulü köy kahvaltısı ve Artvin Köftesinin yanı sıra Artvin döneri ile de müşterilerine hizmet etmeyi sürdürecek. Yoğun bir müşteri kitlesi bulunan Sahara Köftecisi Artvin’i İstanbul’a taşımakta kararlı görünüyor.

Salih Özkan: Ben Artvinliyim, Artvin’den etimizi buraya getiriyoruz ve müşterilerimize sunuyoruz

Ustası Serdar Erdem ile birlikte döner satışlarına başlayan Salih Özkan, Artvin’i İstanbul’a getirmek için yaklaşık 7 yıldır mücadele ettiğini ve bu mücadelenin son bölümü olarak da Artvin dönerini İstanbul’a getirmek olduğunu söyledi. İşyerinin ismini özellikle Sahara koyduğunu vurgulayan Özkan, gelen müşterilerinin Sahara, Şavşat ve Artvin’i tanımaları için de Artvin’e ait dergi, gazete ve tanıtım broşürlerini de müşterilerine sunduğunu da anlattı. Dönerde iddialı olduklarını ve iddialarını ispatlamak içinde ücretsiz döner ikramında bulunduklarının altını çizen Özkan, müşterilerinden de olumlu tepkiler aldıklarını aktardı. Müşterilerine sundukları tüm ürünlerini Artvin’den özellikle de Şavşat’tan getirdiğini belirten Özkan, peynir eritmesi ve köftenin iyi müşteri çektiğini belirterek şimdilik hafta sonu başladıkları döner satışlarının tutması durumunda hafta içerisinde de satışlara başlayacaklarını sözlerine ekledi.

İstanbul Sahara Köftecisi’ndeki döner ikramı yoğun ilgi görürken döneri yiyen memnun yemeyen ise pişman oldu. Döneri yiyen Artvinliler ise memleketlerine olan hasretlerini giderdiler.

Share
2056 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?
#

Şirinevler’in Ortasında Artvin Dönercisi” için 1 yorum

  1. cem yılmaz : diyor ki:

    Merhaba hayırlı olsun hemşerim bir konuya değineceğim sonuçta gıda işi yapıyorsunuz bir önlük bir eldiven taksaydın hoş olurdu hijyen açısından