logo

“Sigortacılıkta Farkımızı Ortaya Koyuyoruz”

AXA Sigorta Artvin Temsilcisi Mustafa Şentürk ile son günlerde sürekli gündemde olan sigortacılığı konuştuk. AXA Sigorta Artvin Temsilcisi Mustafa Şentürk şirket olarak sigortacılıkta farklarını ortaya koymaya çalıştıklarını ifade ederek, sigortacılık sektöründe yaşanan sorunları da anlattı.

AXA Sigorta Artvin Temsilcisi Mustafa Şentürk Şentürk Sigorta’nın Türkiye’de ve Artvin’de  Fark Yaratan Özellikleri anlatırken, “Gün geçtikçe Türkiye’de artan araç sayısı ve İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde araç sayılarının artmasıyla sigorta fiyatlarının yükselmesine sebep oldu. İlimiz Artvin’de ise Eğitim ve kültür seviyesi anlayışlı saygın bir toplum haliyle kaza oranını da düşürüyor ve araç sayısı 2010 yılı il hemen hemen aynı olan Artvin büyük şehirlerde yapılan kazalar çoğunlukla iç Anadolu ege bölgelerinde ve bu nedenle ilimiz Artvin’i de etkiledi” dedi.

Artvin’de ölümlü kazalar nadir olmakta

AXA Sigorta Artvin Temsilcisi Mustafa Şentürk, Artvin’deki trafik kazalarına ilişkin de bilgi verirken; “İlimizde yılda 8 ile 15 kaza yaşanırken ölümlü kaza çok nadir bulunmakta fakat değişen eko denge ve iklim değişikliği son yıllarda şehrimizde sağlık sigortası konut sigortasının Araçlarda kasko ve sigortanın önemini bir o kadar da artırdı. Bu anlamda AXA sigorta olarak çalıştığımız firmalarla Artvin’imize vatandaşlarımıza, ülke çapına yayılmış 1.200’ün üzerinde anlaşmalı servis ve tamirhaneler ile yaygın servis hizmeti vermekte. Yılda 365 gün, günde 24 saat hasar anında kesintisiz ulaşılabilen müşterilere ihtiyaç duydukları her anda, çok hızlı hizmet verilmekte” dedi.

Şentürk Sigorta’nın avantajları güvenilir ve en uygun poliçeleriniz bizde.

Mustafa Şentürk açıklamasında; “2008 yılında Artvin’e kaliteli ve güvenilir hizmet etme maksadıyla açılmış olan AXA sigorta, 2010 yılında Türkiye birinciliği ile şehrimizde sigorta alanında güven kazanmış 2010 ile 2015 yıllarında ise yangın ve sağlık sigortasında Türkiye’de derece kazanmış bir firma ve AXA Sigorta sizlere risk yönetimi danışmanlık hizmeti verilerek, almanıza gerek olmayan riskler konusunda sizleri bilgilendirerek, mali avantaj sağlar. Şentürk sigorta  maksimum teminatları daha ekonomik minimum maliyetlerle sizlerin ailenizin ve sevdiklerinizin güvencesi olmaya devam ediyor.

Kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası poliçelerinde; ruhsat sahibi, plaka ve kullanım tarzı aynı olması durumda, özel sağlık sigortası poliçelerinde aynı TCKN ve mevcut/geçmiş hastalık bildiriminde bulunulması durumunda en iyi fiyat garantisinden faydalanılabilir. En iyi fiyat garantisi veriyoruz. Bizden satın aldığınız poliçe ile aynı hizmetlerde bir teklif bulursanız, aradaki farkı iade ediyoruz.  Sizler kahvenizi yudumlarken en hızlı ve hayatınız güven altına alacak en uygun hizmet bizlerde” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » »
Share
1359 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?