logo

SGK İl Müdürlüğü Şavşat’ta Bilgilendirme Toplantısı Yaptı

Şavşat Belediyesi, SGK İl Müdürlüğü’nün de katılımıyla belediye çalışanlarına yönelik Sosyal Güvenlik Mevzuatı konusunda bilgilendirme eğitimi düzenledi.

 

Şavşat Belediyesi çalışanlarının emeklilik, sigorta pirimleri ve 5510 sayılı yasa gereği hakları ve alacakları ile ilgili soru işaretlerini aydınlığa kavuşturmak amacıyla Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ün girişimleri ve davetiyle belediye çalışanlarına yönelik Sosyal Güvenlik Mevzuatı konusunda bilgilendirme eğitimi düzenledi.

Belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitime Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü görevlileri sigorta şefi Kemal Okumuşlar, müdür yardımcısı Ali Özdemir, sigorta şefi Arzu Kısmet, Sigorta Şefi Gülcay Yıldırım, Belediye Meclis üyeleri, ilçe mali müşavirleri ile çalışanlar katıldı. Sosyal Güvenlik açısından soru-cevap şeklinde geçen bilgilendirme eğitimi konusunda çalışanlar böyle bir toplantının gerçekleştirilmesinde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanına memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler. Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, SGK İl Müdürlüğü görevlilerine ikramlarda bulunarak faydalı geçen böyle toplantıların tekrarı için görevlilerden söz alarak teşekkür etti.

Çekilen hatıra fotoğrafının ardından SGK İl Müdürlüğü görevlileri ilçeden ayrıldılar.

Share
433 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?