logo

Seneye Hedef 3. Lig

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Kulüp Başkanı Zafer İnce, Kulüp Başkan Yardımcısı Uğur Delikanlı,  Artvin Belediyesi Basketbol takımı sporcularıyla Artvin Sofrasında veda yemeğinde buluştu.

3 Lige çıkma şansını yâri final maçın da Yeşilyurt Basketbol takımına yenilerek kaybeden Artvin Boğaları sezonun bitmesinin ardından veda yemeğinde buluştular. Yemekte konuşma yapan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe; ‘’Öncelikle hepinize çok teşekkür ederim, aslanlar gibi mücadele ettiniz ve 3.Lige çıkma şansını Yarı final de kaybettiniz. Ben bir Artvinli olarak sizlerle gurur duydum ne söylesem azdır hepiniz birer altın parçasısınız Artvin’i yeni kurulan ekip olmanıza rağmen çok güzel temsil ettiniz, bu başarı Artvin halkına armağan ettiğiniz için çok teşekkür ederim” dedi.

Kocatepe sözlerine şu şekilde devam etti. Artvin’e salon sporunu sevdirdiniz, Artvin’deki maçlarda salonun dolması beni inanın çok mutlu etti. Düşünün Artvin’e Trabzonspor, Fenerbahçe, Yeşilyurt gibi güçlü üst düzeyde Basketbol takımları olan ekipleri burada farklı yenip yolluyorsunuz bu duyguyu yaşattığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İnşallah bu takım seneye daha geniş kadroyla hedeflediğimiz 3.Lige çıkacak ve bunu da birlikte başaracağız’’ dedi.

Takım kaptanı Tolga Köklen ise; ‘’Başta Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye çok teşekkür ederiz. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadınız bu yüzden takım arkadaşlarım adına size çok teşekkür ederiz. Allah sizden razı olsun bize Artvin gibi güzel şirin bir İl de oynama şansı verdiniz. Gönül isterdi ki, 3.lige çıkalım ama olmadı, kısmet buraya kadarmış. İnanın bizde çok üzüldük. Eğer seneye devam edersek kesinlikle yarım bıraktığımız 3.lig serüvenine kesinlikle ulaşacağız bundan benim ve arkadaşlarımın hiç kuşkusu yok” dedi. Köklen, son olarak Artvin halkına çok teşekkür ederek “Artvin de salonunu tıka basa doldurarak bizi hiç yalnız bırakmadılar, onların yeri ben de tabi ki arkadaşlarım da aynı düşünüyordur onlarda hep farklı kalacak onları asla unutmayacağız “ dedi.

Veda yemeğinin ardından Artvin sofrasın da hatıra fotoğrafı çekildi. Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe; “tekrar yüreğinize emeğinize sağlık her şey için teşekkür ederiz” dedi.

ABBB

Share
859 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?