logo

reklam

Semiha ve Mehmet Özturna Çifti Dünya Evine Girdi

Borçka’da öğretmen olan Mehmet Özturna ile Semiha Çelik’in düğünleri Borçka Gözde Düğün Salonu’nda yapıldı.

Mehmet Öztürna ve Saime Çelik Özturna’nın düğün törenlerine MHP Artvin Milletvekili Adayı Av. Muhammed Altunal ve Türk Eğitim sen Artvin Şube Başkanı, Kamusen Artvin İl Temsilcisi İsrafil Bayrak’ta katıldı.

‘Konuklarımıza Çok Teşekkür Ediyorum’

Damat Mehmet Özturna’nın annesi Resmiye  Özturna,  Kardeşleri, Nihal, Meral ve Selver Özturna kapıda  düğüne gelen davetlileri karşıladı. Damat Mehmet Özturna’nın  annesi Resmiye Özturna; “her annenin görmek istediği şey çocuklarının muradıdır. Oğlum Mehmet Özturna’nın düğünü birçok akrabamızı, dostlarımızı, arkadaşlarımızı buluşturdu. Salona sığmadık. Bu çok gurur verici bir şey. Düğünümüze gelerek bizleri onurlandıran herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Bu bambaşka bir duygu.  Allah herkese nasip eylesin “dedi.

Düğün sonrası duygularını dile getiren Semiha- Mehmet Özturna çifti; “herkesin çok özel anları vardır. Bizim en güzel anımıza şahitlik eden, düğünümüze gelerek bizleri yalınız bırakmayan, mutluluğumuzu paylaşan dostlarımıza, arkadaşlarımıza, ailelerimize, akrabalarımıza çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten salon bize dar geldi.  Mutluluklar paylaşıldıkça çoğalırmış. Biz bu akşam çok mutlu olduk. Darısı sevdiği ile evlenmek isteyen, bunun hayallerini kuran sevdalıların başına olsun” ifadelerine yer verdiler.

Gecenin sonunda Özturna çifti, davetlilerle birlikte fotoğraflar çekildi. Genç çiftin düğün merasimi, fotoğraf çekiminin ardında sona erdi.

Etiketler: » » » »
Share
2525 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?