logo

Selçuk Hamzaoğlu Teşekkür Mesajı Yayınladı

Selçuk Hamzaoğlu, zor günlerinde yanlarında olan ve acılarını paylaşanlara yönelik teşekkür mesajı yayınladı

31 Mayıs Pazar günü kendisinin kullandığı özel araç ile Erzurum’a giderken kaza geçiren ve hayatını kaybeden Servet Hamzaoğlu’nun ağabeyi Selçuk Hamzaoğlu zor günlerinde yanlarında olan ve acılarını paylaşanlara yönelik teşekkür mesajı yayınladı.

Elim bir trafik kaza sonrası kardeşi Servet Hamzaoğlu’nu sonsuzluğa uğurlayan Selçuk Hamzaoğlu uzaktan yakından gelerek başsağlığı dileyen herkese teşekkür etti.

İnsanların acı günlerinde dostlarını, tanıdıklarını sevdikleri yanında görmek istediğini kaydeden Hamzaoğlu; “kardeşimin ani ölümü aile bireyleri olarak hepimizi derinden yaralamıştır. Bu zor ve acı dolu günlerimizde cenazemize uzaktan yakından gelen herkese çok teşekkür ediyorum.

Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan bizden yardımlarını esirgemeyen başta Sayın Valimiz Kemal Cirit Bey’e, Cumhuriyet Hak Partisi Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’a, İl Emniyet Müdürümüz Alaattin Akbaş’a, Belediye Başkan Yardımcıları Erkan Yazan ve Zafer İnce’ye, Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci’ye, Artvin Ticaret Odası Başkanı Kurtul Özel’e, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Demirhan Elçin’e, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Biber’e, Fen Lisesi Müdürü İsmail Ermiş’e, Müdür Yardımcısı Mekseline Avcı’ya, CHP İl Başkanı Yücel Kurt’a, İlçe Başkanı İlyas Şahin ve Yönetim Kurulu üyelerine,  Zabıta Müdürü Emrullah Özkaya’ya, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç’a, Hastane İdari Mali İşler Müdürü Fatih Yaşar ve cenazemize katılarak yahut telefonla arayarak acımızı paylaşan eş dost, akraba herkese tüm samimiyetimizle teşekkür ederim” dedi.

Hastane Personeline Ayrıca Teşekkür

Selçuk Hamzaoğlu teşekkür mesajının devamında da; “Kaza sonrası kardeşinin hayata döndürülmesi için yoğun gayret gösterip araçta bulunan ve kazada yaralanan diğer aile bireylerinin sağlık durumlarıyla yakinen ilgilen Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Kerim Yeşildağ’a, Artvin Devlet Hastanesi Başhekimi İrfan Akalın’a, Ortopedi Doktorları Mahmut Tuzlu ve Hamidullah Yıldırım’a, Acil Servis Personeline, kat hemşire ve personeline ayrıca teşekkür ederim. Doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız kazada ağır yaralanan kardeşimin hayata tutunabilmesi için yoğun bir gayret sarf etti. İlahi kader kurtarılamadı. Allah mekanını cennet eylesin. Genel Sekreterimiz, başhekimimiz, doktorlarımız ve hastane çalışanlarımız kazadan yaralı olarak kurtulan diğer aile bireylerimizin tedavi süreçleriyle de yakinen ilgilendiler hepsine tekrar ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Share
1065 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?