logo

Şehrin Azizlerinden Çoruh’un Asi Çocuklarına Mesaj Var!

Şehrin Azizleri Taraftar Grubu: “Çoruh’un Asi Çocuklarının Yanında Omuz Omuza Olacağız”

Artvin Hopaspor’un yiğit taraftarları Şehrin Azizleri Taraftar Grubu’ndan, Borçkaspor’a ve Borçkaspor taraftarına birlik beraberlik mesajı verildi.

Şehrin Azizleri Taraftar Grubu yaptıkları açıklamada; “Artvin’imizdeki futbolu üst liglere taşıma arzusuyla çıktığımız bu yolda ilimizi en doğru şekilde temsil etmekten onur ve şeref duyarız. Bilinmelidir ki bu sene hedefimiz bir üst lige çıkmak ve alt ligden gelen takımımızın önünü kesmemektir.

Bu zamana kadar bizim yanımızda olan desteklerini esirgemeyen gerek sosyal medyada bizi savunan gerek stadımıza gelerek bizimle omuz omuza bağıran Çoruh’un Asi Çocukları yine kendilerine yakışır bir şekilde erdemli bir davranış göstererek destek talebinde bulunmuşlardır. Bizler hiçbir zaman bize destek olanı, zor günümüzde yanımızda olanı unutmayız Elbette bize destek verenin yanında olacağız ve Çoruh’un Asi Çocuklarının yanında omuz omuza olacağız. Artvin amatör küme de oynanacak olan eleme maçlarında bütün kardeş ilçelerimize başarılar diler Borçkaspor taraftarlarına ayrı ayrı teşekkür ederek yanlarında olacağımızı belirtmek isteriz. Her şey Artvin için!” denildi.

Share
660 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?