logo

Şehrin Aziz Taraftarlarına

“Biliyoruz ki Sizler Olmadan Bizler Olamayız”

 

28 Şubat 2016 tarihinde oynanan A.Hopaspor-Borçkaspor müsabakasında Artvin Hopaspor’un 3-0 galibiyetin ardından Hopa Spor Kulübü resmi sosyal paylaşım sitesinden taraflarına teşekkür etti.

Artvin 1. Amatör Futbol Ligi’nin 14. Hafta müsabakasında liderlik için karşılaşan Artvin Hopaspor-Borçkaspor müsabakası nefesleri kesmişti.

Hopa Spor Kulübü sosyal paylaşım sitesinden taraftarlarına şu ifadelerle teşekkür etti: “28 Şubat 2016 tarihinde oynanan A.Hopaspor-Borçkaspor müsabakasında bizleri yalnız bırakmayan 7’den 70’e aziz A.Hopaspor taraftarlarına teşekkürlerimizi borç biliriz. Türlü sıkıntı ve olaylar nedeniyle bu sezon sahamızda taraftarlarımız önünde oynadığımız, ligin kaderini belirleyecek müsabakada bizleri yalnız bırakmayarak 95 dakika boyunca takımımızı destekleyen kadın, erkek, yaşlı, çocuk tüm taraftarlarımız bizleri gururlandırmıştır. Yaklaşık 10 bin arma sevdalısının izlediği müsabakamız, TFF liglerinde bir ilki gerçekleştirmiş, amatör liglerdeki seyirci rekoru kırılmıştır. Bu başarının mimari sadece ve sadece A.Hopaspor’un muhteşem taraftarıdır. Yıllardır A.Hopaspor sevdasıyla yanıp tutuşan kıymetli seyircimiz, beklenen patlamayı bu maçta yapmış, tribünleri hınca hınç doldurarak dosta düşmana korku salmıştır. Amatör takımların yanında profesyonel liglerde mücadele eden takımların bile gıpta ettiği arma sevdalısına sahip olmanın nasıl bir duygu olduğunu hep birlikte yaşadık. Değil koltukların, boşlukların hatta saha çevresinin bile mahşeri kalabalığa çeviren taraftarımız ebedi ve ezeli dostumuz Borçkaspor’a tabir-i caizse cehennemi yaşatmıştır. Maçtan günler öncesinde gecesini gündüzüne katarak hazırlıklarını yapan takımımızın ateşli taraftar grubu “Şehrin Azizleri”ne, bu vesile ile ayrıca teşekkür etmek istiyoruz. Yeri geldi evini işini bıraktı, yeri geldi uykusundan feragat etti ve aklındaki tek düşüncesi A.Hopaspor için tüm fedakarlıklarını ortaya koyan kardeşlerimizin büyük bir alkışı hak ettiğini düşünüyoruz. Maç esnasında yaşan en ufak sıkıntıda bile devreye girerek ortamı yatıştıran bu muhteşem gençler adeta nasıl bir taraftar olunması gerekir sorusunun cevabını herkese vermiştir. Başarıdan başarıya koşacağımız bu yolda “şehrin aziz” taraftarlarını arkamızda bilmek bizlere ayrı bir güç vermektedir.”

Artvin Hopaspor’un 3-0 üstünlüğü ile tamamlanan müsabakayı yaklaşık 10 bin taraftar izlemişti.

Share
1712 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?